ARCHIWUM aktualności - rok szkolny 2021 / 2022
 
   [SP 9] Karty zgłoszenia do świetlicy
Karty zgłoszenia do „Wesołej świetlicy” można składać od 29.08.2022r w sekretariacie szkoły.
[#2957]  jk, 22.08.2022 10:31 
   [II LO] Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się na dziedzińcu szkoły pomiędzy segmentami A i B dnia 1 września 2022r. o godz.10:00
[#2956]  jk, 22.08.2022 10:02 
   [SP 9] Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23
Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w dniu 1 września 2022r, które odbędzie się na dziedzińcu szkoły pomiędzy segmentami A i B. Harmonogram: Klasy I, II, III godzina 8:00 Klasy IV, V godzina 9:00 Klasy VI, VII, VIII godzina 9:30
[#2955]  jk, 22.08.2022 10:00 
   [SP 9] Spotkanie Rodziców OWP
Rodziców dzieci z Oddziałów Wychowania Przedszkolnego zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dużej sali gimnastycznej SP9 w dniu 30.08.2022r o godz.18stej
[#2954]  jk, 22.08.2022 09:58 
   [II LO] PODRĘCZNIKI 2022/23 DLA KL. I KOREKTA

 DLA KLAS PIERWSZYCH

Historia

Nowa Era

NOWA EDYCJA 2022

Poznać

przeszłość 1.

Zakres podstawowy

Marcin Pawlak, Adam Szweda

Nowa Era

NOWA EDYCJA 2022

Zrozumieć przeszłość 1.

Zakres rozszerzony

Ryszard Kulesza,

Krzysztof Kowalewski

Historia i teraźniejszość

 

 

 

...................

WOS

 

 

 

WSiP

EDYCJA 2022

Historia i teraźniejszość

Zakres podstawowy

 

Izabella Modzelewska - Rysak

Leszek Rysak

Karol Wilczyński

Adam Cisek

 

Wiedza i społeczeństwo

Nowa Era

NOWA EDYCJA 2022

W centrum uwagi 1.

Zakres rozszerzony

Arkadiusz Janicki,

Jerzy Komorowski,

Arkadiusz Peisert

Chemia

Nowa Era

NOWA EDYCJA 2022

To jest chemia 1. Podręcznik. Zakres podstawowy

 

Romuald Hassa,

Aleksandra Mrzigod,

Janusz Mrzigod

Nowa Era

NOWA EDYCJA 2022

 

To jest chemia 1. Chemia ogólna

i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego

i technikum. Zakres rozszerzony.

 

Maria Litwin,

Szarlota  Styka - Wlazło,

J. Szymońska

[#2953]  am, 10.08.2022 12:32 
   [II LO] LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS PIERWSZYCH II LO W RUMI

 

 

 

Lista uczniów

 

 

przyjętych do klas I

II Liceum Ogólnokształcącego

w Rumi

w roku szkolnym 2022/2023

Jednocześnie informuję, że najniższa liczba punktów uczniów przyjętych wynosi:

  •  w klasie I a – 77,1 p.
  •  w klasie I b – 48,8 p.
  • w klasie I c – 60,7 p. 

 

 

Klasa I A psychologiczno - pedagogiczna

 

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

1

Bielińska Kamila

2

Bielińska Martyna

3

Czaplicka Julia

4

Deja Oliwia

5

Falkowska Emilia

6

Gliszczyński Andrzej

7

Kaniasta Nikola

8

Kavalionak Daniil

9

Kiełczyński Grzegorz

10

Korobczyc Wiktoria

11

Kosznik Anna

12

Kubicki Jakuba

13

Kuczewski Kajetan

14

Kuriata Andrzej

15

Michoń Hanna

16

Mielewczyk Amelia

17

Mueller Bogumiła

18

Nadolna Aleksandra

19

Pahayahay Christine Jade

20

Pastwa Daria

21

Plichta Laura

22

Płotka Przemyslaw

23

Polyvoda Veronika

24

Rathnów Nadia

25

Rózga Barbara

26

Skibiński Alex

27

Stewa Dominika

28

Stromska Oktawia

29

Strońska Alicja

30

Zadurska Natalia

31

Zakrzewska Alicja

32

Zalewska Julia

33

Zdziaszek Julia

34

Zinkel Tobiasz

 

Klasa I B sportowo – obronna

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

1

Borowiecki Szymon

2

Brzuchalski Bartosz

3

Budkowski Wojciech

4

Chopko Nikita

5

Dampc Wiktor

6

Felisiak Maja

7

Gibała Nikodem

8

Gorzelak Kacper

9

Hebel Sandra

10

Jagiełło Iga

11

Jakimczuk Sandra

12

Janiak Dawid

13

Kapiszewska Nicola

14

Kapiszewska Vanessa

15

Khliuniev Dmytro

16

Kozikowski Kacper

17

Lesner Karolina

18

Migga Szymon

19

Miszka Fabian

20

Mrzygłód Kinga

21

Niklasiński Mateusz

22

Pieńkowski Igor

23

Piotrowski Krystian

24

Piórkowski Daniel

25

Ploc Nikodem

26

Sekścińska Marta

27

Sikora Dawid

28

Strońska Zuzanna

29

Śmigiel Alan

30

Świrska Magdalena

31

Tałaj Szymon

32

Wenta Zachariasz

33

Wieczorek Oliwia

34

Wyganowski Maksym

 

 

Klasa I C prawno – administracyjna

 

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

1

Borawska Julia

2

Ciosek Konrad

3

Ciskowska Martyna

4

Czarnecki Jeremiasz

5

Dalecki Antoni

6

Dobrzyński Jakub

7

Ehrlich-Skierka Wiktoria

8

Falkowska Natalia

9

Fitek Alicja

10

Hnot Nataliia

11

Jackiewicz Joanna

12

Jakubowicz Ziemowit

13

Jeżewska Paulina

14

Kleba Julia

15

Kobyliński Maciej

16

Kobyliński Mateusz

17

Koczkodaj Konrad

18

Kostecka Dominika

19

Lutsenko Tetiana

20

Łęgowska Julia

21

Łysiak Zuzanna

22

Melzer Nikola

23

Morawska Malena

24

Nowak Bartłomiej

25

Piłkowska Aleksandra

26

Regliński Szymon

27

Romanowska Maria

28

Solak Arkadiusz

29

Steinka Paulina

30

Suslova Sofiia

31

Twork Adrian

32

Usdrowska Oliwia

33

Wcisłek Natalia

34

Zwiefka Natalia

 

 

 

[#2952]  am, 29.07.2022 09:21 
   [II LO] Lista kandydatów zakwalifikowanych do II LO w Rumi na rok szk. 2022/2023

Lista  kandydatów zakwalifikowanych do klas I

II Liceum Ogólnokształcącego w Rumi

rok szkolny 2022/2023

 

Lp.

Nazwisko i imię kandydata

1

Adamczyk Paulina

2

Adamska Zuzanna

3

Bomba Agata

4

Borowiecki Szymon Bartłomiej

5

Budkowski Wojciech

6

Burchardt Oskar

7

Chopko Nikita

8

Ciskowska Martyna

9

Dalecki Antoni

10

Dampc Wiktor

11

Deruniec Hanna Marta

12

Drewczyńska Natalia Anna

13

Falkowska Natalia

14

Górecki Marcin

15

Grygo Aleksandra

16

Hnot Nataliia

17

Itrych Aleksander

18

Jackiewicz Joanna

19

Jakubowicz Ziemowit

20

Kąkol Wiktoria

21

Khliuniev Dmytro

22

Kobyliński Maciej

23

Kobyliński Mateusz

24

Kolano Karol Mieszko

25

Kos Weronika

26

Kosikowski Patryk

27

Kosobudzka Oliwia

28

Kosznik Anna

29

Kowalewski Tymon

30

Kozikowski Kacper

31

Kubicki Jakuba Wiesław

32

Kuczewski Kajetan

33

Lademann Wiktoria

34

Lange Jakub

35

Lutsenko Tetiana

36

Łaga Tomasz

37

Łącki Łukasz

38

Łukian Ewa

39

Łysiak Zuzanna

40

Łysoń Łucja

41

Maciborko Amelia

42

Marjańska Laura

43

Melzer Nikola

44

Michoń Hanna

45

Mielewczyk Amelia

46

Migga Szymon

47

Nadolna Aleksandra

48

Niklasiński Mateusz

49

Nowak Bartłomiej

50

Olender Maja

51

Osak Maksymilian

52

Pahayahay Christine Jade

53

Piłkowska Aleksandra

54

Pioch Lena

55

Piotrowski Krystian

56

Piórkowski Daniel Sebastian

57

Ploc Nikodem

58

Płotka Przemyslaw

59

Polyvoda Veronika

60

Pradiuk Wiktoria

61

Regliński Szymon

62

Reszczyński Jakub

63

Rumian Tymon

64

Sekścińska Marta

65

Sikora Dawid

66

Skibiński Alex

67

Skrzypiec Aleksander

68

Sobolewska Laura

69

Solak Arkadiusz

70

Steinka Paulina

71

Stewa Dominika

72

Stromska Oktawia

73

Szurowski Mateusz

74

Tałaj Szymon

75

Trzmielewski Adam

76

Turała Iga

77

Twork Adrian

78

Usdrowska Oliwia

79

Wajdzik Natalia

80

Wądrzyk Mateusz

81

Wenta Dawid

82

Wittki Milan

83

Wojciechowska Agata

84

Wojciechowska Oliwia

85

Wrzaszcz Maja

86

Wyganowski Maksym

87

Zadurska Natalia

88

Zajda Zuzanna

89

Zalewska Julia

90

Żelechowski Oliwier

 

Za Komisję Rekrutacyjną

Przewodnicząca Karina Hoła

 

[#2949]  am, 19.07.2022 11:10 
   [II LO] Lista rezerwowa

Lista rezerwowa

Lp.

Nazwisko i imię

1

Biedrzycka Zuzanna

2

Bielińska Kamila

3

Bielińska Martyna

4

Błaszczyk Nikodem

5

Brzuchalski Bartosz

6

Czaplicka Julia

7

Czarnecki Jeremiasz

8

Czarnowska Julia

9

Dąbrowski Wiktor

10

Deja Oliwia

11

Dobrzyński Jakub

12

Dominik Maja

13

Ehrlich-Skierka Wiktoria

14

Falkowska Emilia

15

Fitek Alicja Ewa

16

Gibała Nikodem

17

Gliszczyński Andrzej

18

Gojkowska Maja

19

Gończ Norbert Rafał

20

Gorzelak Kacper Tomasz

21

Hebel Sandra

22

Hirsz Natalia

23

Jagiełło Iga

24

Jakimczuk Sandra

25

Jakubiak Maciej

26

Jesiołowski Dominik

27

Jeżewska Paulina

28

Kamińska Kinga

29

Kaniasta Nikola Wiktoria

30

Kankowska Oliwia

31

Kapiszewska Nicola

32

Kapiszewska Vanessa

33

Kasperek Milena

34

Kavalionak Daniil

35

Kiełczyński Grzegorz

36

Kleba Julia

37

Kloka Maja

38

Kocoń Kamil

39

Koczkodaj Konrad

40

Korobczyc Wiktoria Beata

41

Kowalówka Amelia

42

Kreft Maciej

43

Kuriata Andrzej

44

Kwaśniewska Amelia

45

Kwiatkowski Igor

46

Lesner Karolina

47

Mesinger Wiktoria Maria

48

Mitrus Mariusz

49

Morawska Malena

50

Nadworna Zuzanna

51

Niewiadomska Zuzanna

52

Pastwa Daria Jadwiga

53

Perska Justyna

54

Pieńkowski Igor

55

Plichta Laura

56

Pniewski Szymon

57

Popiołek Zuzanna

58

Rathnów Nadia

59

Reszka Izabela

60

Roszkowska Roksana

61

Rózga Barbara

62

Rybarczyk Piotr

63

Strońska Alicja

64

Strońska Zuzanna

65

Szamocki Kacper

66

Szczepański Damian

67

Szlas Marcel

68

Szmidt Amelia

69

Tamessar Tara

70

Velićkaite Aleksander

71

Wcisłek Natalia

72

Wenta Zachariasz

73

Wieczorek Oliwia

74

Zakrzewska Alicja

75

Zdziaszek Julia

76

Zwiefka Natalia Kinga

77

Żurawska Oliwia

Za Komisję Rekrutacyjną

Przewodnicząca Karina Hoła

[#2950]  am, 18.07.2022 11:42 
   [II LO] Informacja

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia i przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły oraz oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego do godz. 1500 dnia 28 lipca 2022 r.

Jednocześnie informuję, że najniższa liczba punktów kandydata zakwalifikowanego wynosi:

·       w klasie I a – 103,3 p.

·       w klasie I b – 77,7 p.

·       w klasie I c – 80,4 p.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych do szkoły z podziałem na klasy nastąpi do godz. 14.00 dn.  29 lipca 2022 r.

 

 

Dokumenty niezbędne do przyjęcia ucznia

 

  •  wniosek
  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  • oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
  • karta zdrowia
  • kopia aktu urodzenia
  • 2 zdjęcia legitymacyjne
  • dla uczniów klasy sportowo – obronnej – zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do zwiększonej liczby godzin wychowania fizycznego 

 

Brakujące dokumenty proszę dostarczyć przed rozpoczęciem roku szkolnego. 

 

[#2951]  am, 17.07.2022 11:54 
   [SP 9] Odbiór zaświadczeń egzaminu
Dyrektor szkoły informuje, że zaświadczenia z egzaminu ósmoklasisty będą do odbioru w piątek 8 lipca 2022r. w godz. 8:00-9:00
[#2948]  dh, 05.07.2022 21:34 

20 gru 2021 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved 2.764.253  
stat4u
2,75