Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta

Dziennik Elektroniczny w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rumi

Do dziennika loguję się wpisując w dowolnej przeglądarce Internetowej link:
https://uonetplus.vulcan.net.pl/rumia


Postępowanie przy pierwszym uruchomieniu konta w dzienniku elektronicznym
lub przy próbie odzyskania hasła dostępu

Wychowawca dodaje konto ucznia bądź rodzica do systemu poprzez wprowadzenie adresu e-mail do dziennika danej klasy (dla ucznia w zakładce "dane podstawowe", dla rodzica w zakładce "rodzina"). Następnie za pomocą dowolnej przeglądarki Internetowej wchodzimy na stronę https://uonetplus.vulcan.net.pl/rumia i klikamy "zaloguj się".

Korzystam z opcji "przywróć dostęp" by utorzyć hasło do dziennika. Procedurę przywracania dostepu uruchamiam w przypadku, kiedy chcę zalogować się do dziennika po raz pierwszy bądź gdy zapomniałem lub zgubiłem hasło.

Wpisuję swój adres e-mail, zaznaczam opcję "nie jestem robotem" i postępuję według instrukcji (zaznacz ...). Wysyłam wiadomość. Komunikat "wiadomośc została wysłana" potwierdzi prawidłowość wykonanych zadań.

Na swój adres mailowy otrzymają Państwo wiadomość od Centralnego Rejestru Użytkowników z linkiem, w którego kliknięcie przekieruje Państwa na stronę, gdzie można utworzyć nowe hasło. Komunikat "hasło zostało zmienione" jest potwierdzeniem prawidłowego wykonania operacji.

Teraz z adresem e-mail (nazwa użytkownika) oraz utworzonym hasłem mogę logować się do Dziennika.

Szczegółowy opis procedur oraz działania i poruszania się w dzienniku przedstawia podręcznik użytkownika, który można znaleźć poniżej.

   Podręcznik użytkownika dla ucznia i rodzica - do pobrania

W razie problemów proszę o kontakt
z Administratorem Dziennika elektronicznego
hadid@go2.pl


08-06-2020 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
3.824.854  
stat4u