Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
   Strajk

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 12 kwietnia 2019 r. Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośba do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i wyrozumiałość.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2050]  jk, 12.04.2019 08:04 
   Strajk 11 kwietnia 2019

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 11 kwietnia 2019 r.
Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośbą do Państwa
o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą
do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Uwaga!

Uczniowie i Rodzice uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej Nr 9 w Rumi!

Informujemy, że szkoła jest przygotowana do przeprowadzenia egzaminów ósmoklasisty, które rozpoczną się w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r.

Prosimy uczniów o punktualne przybycie do szkoły w ustalonym czasie,
tj. co najmniej na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Opiekunom za okazywane wsparcie
i wyrozumiałość.

 

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Lucyna Oglęcka

 

[#2049]  bs, 11.04.2019 08:07 
   Strajk

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 10 kwietnia 2019 r. Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośba do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i wyrozumiałość.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2048]  jk, 10.04.2019 08:02 
   Strajk

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia 2019 r. Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośba do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Uwaga!

Uczniowie i Rodzice uczniów klas III gimnazjum, którzy realizują zajęcia w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Świętojańskiej 11!

Informujemy, że szkoła przygotowana jest do przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych, które rozpoczną się w dniu jutrzejszym, tj. 10 kwietnia 2019 roku.

Prosimy uczniów o punktualne przybycie do szkoły w ustalonym czasie, tj. co najmniej na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.
Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i wyrozumiałość.

 

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Lucyna Oglęcka

[#2047]  bs, 09.04.2019 09:02 
   Informacje na temat strajku

Szanowni Rodzice

Informujemy, że pracownicy i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku.

Nadal zwracamy się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.

Dzieciom, które przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wyrozumiałość i wsparcie.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2046]  jk, 08.04.2019 09:30 
   Strajk

Szanowni Rodzice

W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję, że 8 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rumi rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie szkoły. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.

Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku szkoła będzie pracowała w normalnym trybie. O sytuacji w szkole będę informowała Państwa na bieżąco.

Z poważaniem,

Dyrektor Szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2045]  jk, 06.04.2019 12:07 
   Apel do Rodziców w sprawie strajku
[#2043]  jk, 02.04.2019 14:48 
   List do Davida Attenborough

Wystąpienie sir Davida Attenborough na grudniowej Konferencji Klimatycznej w Katowicach stało się inspiracją do podzielenia się z tym utytułowanym podróżnikiem i jednocześnie patronem działającego w naszej szkole Globalnego Klubu Przyrodniczego, zaniepokojeniem i troską o los naszej planety. W marcu 2019 roku wysłaliśmy list w którym przedstawiliśmy działania jakie podejmujemy w naszym środowisku celu poprawy klimatu. Załączyliśmy też prace plastyczne przedstawiające rajskie ptaki lasów równikowych, a pod listem podpisali się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Niezwłocznie otrzymaliśmy odpowiedź, którą dołączamy do relacji. Razem dla Klimatu!

Halina Klajnszmit

Małgorzata Słowińska

Katarzyna Strumnik-Drabińska

[#2042]  jk, 02.04.2019 13:52 
   Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Świętujemy w naszej szkole. Wielu uczniów ubrało się na niebiesko na znak jedności z osobami z autyzmem. Na holu wywieszono plakaty i gazetkę, wyświetlana jest prezentacja multimedialna, a uczniowie biorą udział w godzinach wychowawczych, podczas których dowiadują się, co czują osoby z autyzmem. Na przerwach uczniowie mogą zrobić sobie zdjęcia w fotoramce z hasłami propagującymi obchody tego dnia.

Aleksandra Kleinszmidt

[#2040]  jk, 02.04.2019 12:19 
   VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "Szlakiem polskich legend"

11 marca 2019 r. odbył się etap rejonowy VIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy "Szlakiem polskich legend" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Gdańska i Związku Nauczycielstwa Polskiego w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentowały: Pola Domagała, Kamila Bonisławska i Kinga Tusk - uczennice klasy III b. Zadaniem uczestników konkursu było wykazanie się bardzo dobrym myśleniem logicznym, pamięcią i dużą wiedzą na temat 9 polskich legend. W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów z 17 szkół. Pola, Kamila i Kinga zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, w którym udział wzięło 10 finalistów z 7 szkół województwa pomorskiego, a który odbył się w dniu 30 marca 2019 r.. Z przyjemnością informuję, że Pola Domagała w finale tego konkursu zajęła I miejsce, Kamila Bonisławska zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Elżbieta Idziak

[#2056]  jk, 30.03.2019 14:48 

08-06-2020 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
3.806.012  
stat4u
0,2480469