Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2009
Lp. Imię Nazwisko
III A
 Wych. mgr Lucyna Szyszka 
 1   Wiktor   Bałdyga 
 2   Katarzyna   Bronk 
 3   Dawid   Cielesz 
 4   Damian   Dąbrowski 
 5   Marcin   Fleszer 
 6   Grzegorz   Formella 
 7   Karolina   Holka 
 8   Tomasz   Januszewski 
 9   Bartosz   Kalaczyński 
 10   Katarzyna   Konopa 
 11   Daniel   Konopka 
 12   Beata   Lewandowska 
 13   Małgorzata   Lubrycht 
 14   Tomasz   Maciejkiewicz 
 15   Katarzyna   Makarska 
 16   Sebastian   Momot 
 17   Michał   Nadstawny 
 18   Daria   Okoń 
 19   Wioletta   Orłowska 
 20   Paweł   Ożarowski 
 21   Paulina   Papke 
 22   Barbara   Romanowska 
 23   Angelika   Sychowska 
 24   Szymon   Szur 
 25   Bartłomiej   Śniadach 
 26   Agnieszka   Tonkiel 
 27   Karolina   Walczak 
 28   Piotr   Wiczling 
 29   Patrycja   Wojtaszewska 
 30   Adrian   Wyszyński 
Lp. Imię Nazwisko
III B
 Wych. mgr Dorota Dubiel - Stojek 
 1   Klaudia   Antkowiak 
 2   Damian   Badziąg 
 3   Małgorzata   Górska 
 4   Magda   Gutteter 
 5   Kamila   Jurkiewicz 
 6   Paulina   Klejsa 
 7   Aleksandra   Kloka 
 8   Adriana   Krause 
 9   Marcin   Majewski 
 10   Maciej   Malinowski 
 11   Daria   Nawrocka 
 12   Piotr   Nyka 
 13   Agnieszka   Ochtera 
 14   Patrycja   Pastuszko 
 15   Paulina   Pisiewicz 
 16   Marcin   Potrykus 
 17   Paulina   Romel 
 18   Estera   Runowska 
 19   Angelika   Rzepka 
 20   Zbigniew   Sawicki 
 21   Hanna   Stajnke 
 22   Barnaba   Taube 
 23   Natalia   Tessmer 
 24   Sandra   Truskolawska 
 25   Patryk   Wichert 
 26   Izabela   Wójcik 
 27   Paulina   Wrosz 
 28   Katarzyna   Załoga 
 29   Agnieszka   Zarzecka 
Lp. Imię Nazwisko
III C
 Wych. mgr Jolanta Władkowska 
 1   Karolina   Birunt 
 2   Marcin   Bronk 
 3   Michał   Bronowicki 
 4   Sabina   Derc 
 5   Katarzyna   Dudek 
 6   Karolina   Gett 
 7   Kamila   Grabias 
 8   Emilia   Gruba 
 9   Kamila   Kass 
 10   Sylwia   Kontowicz 
 11   Krzysztof   Kozłowski 
 12   Aneta   Kunikowska 
 13   Bogumił   Lewańczyk 
 14   Agnieszka   Łyskowska 
 15   Krzysztof   Misiewicz 
 16   Natalia   Niedzielska 
 17   Anna   Patorska 
 18   Szymon   Patzke 
 19   Patryk   Pawlik 
 20   Paweł   Pryba 
 21   Anna   Pszczółkowska 
 22   Magdalena   Rytlewska 
 23   Joanna   Szafirska 
 24   Karolina   Wicher 
 25   Sandra   Ziemann 
 

Top
 


28.09.2020
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.728.971  
stat4u
0,09375