Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2006
Lp. Imię Nazwisko
III A
 Wych. mgr Andrzej Braun 
 1   Maciej   Adamiuk 
 2   Sławomir   Begier 
 3   Oskar   Bilan 
 4   Maciej   Bochra 
 5   Dariusz   Borowiak 
 6   Rafał   Bronk 
 7   Aleksandra   Buniowska 
 8   Ariel   Cebulski 
 9   Dominik   Dąbrowski 
 10   Robert   Herrmann 
 11   Anna   Kuba 
 12   Michał   Kurpas 
 13   Krzysztof   Lewandowski 
 14   Igor   Opański 
 15   Michał   Pacucha 
 16   Jacek   Patyk 
 17   Radosław   Pawlik 
 18   Krzysztof   Słupkowski 
 19   Maciej   Szmit 
 20   Krzysztof   Szweda 
 21   Michał   Wojtasik 
 22   Kamil   Wójcik 
 23   Elżbieta   Żarkowska 
Lp. Imię Nazwisko
III B
 Wych. mgr Anna Król 
 1   Monika   Andruczyk 
 2   Mateusz   Białk 
 3   Malwina   Binkiewicz 
 4   Agnieszka   Błach 
 5   Agata   Czechowska 
 6   Maria   Dąbrowska 
 7   Jakub   Dreczka 
 8   Jolanta   Haase 
 9   Magdalena   Hajduczenia 
 10   Kamila   Jachimowska 
 11   Natalia   Kaźmierska 
 12   Barbara   Kozłowska 
 13   Aleksandra   Leike 
 14   Emilia   Lewandowska 
 15   Natalia   Mik 
 16   Patrycja   Milewczyk 
 17   Paweł   Olkrzycki 
 18   Krystyna   Pranga 
 19   Marta   Rychert 
 20   Aleksandra   Stępień 
 21   Alicja   Synak 
 22   Piotr   Uzdrowski 
 23   Tomasz   Zalewa-Ramutkowski 
Lp. Imię Nazwisko
III C
 Wych. mgr Dorota Dubiel-Stojek 
 1   Michał   Chybiński 
 2   Kalina   Cwalina 
 3   Aneta   Czaban 
 4   Przemysław   Dziadak 
 5   Karolina   Fiertek 
 6   Michał   Jeżewski 
 7   Andrzej   Kaczykowski 
 8   Emilia   Królikowska 
 9   Maciej   Musiał 
 10   Monika   Nowak 
 11   Marcin   Pietrzak 
 12   Błażej   Posuniak 
 13   Bartłomiej   Redzik 
 14   Monika   Romanowska 
 15   Natalia   Rychert 
 16   Błażej   Ryszkiewicz 
 17   Anita   Słota 
 18   Iwona   Trella 
 19   Karol   Trella 
 20   Maciej   Wysłouch 
Lp. Imię Nazwisko
III D
 Wych. mgr Ewelina Grzemska 
 1   Magdalena   Bochniak 
 2   Justyna   Borkowska 
 3   Anita   Brzostowska 
 4   Krystian   Gruzdowski 
 5   Michalina   Ilis 
 6   Żaneta   Jabłońska 
 7   Wojciech   Jaszczyszyn 
 8   Piotr   Jurczak 
 9   Iwona   Kalkowska 
 10   Karolina   Konopa 
 11   Sylwia   Konopka 
 12   Marcin   Koralewski 
 13   Joanna   Krause 
 14   Grzegorz   Kriegel 
 15   Leszek   Labuhn 
 16   Katarzyna   Letkiewicz 
 17   Daniel   Miąskowski 
 18   Anna   Mocka 
 19   Aneta   Nowicka 
 20   Marta   Nowicka 
 21   Karol   Pranga 
 22   Katarzyna   Radtke 
 23   Magdalena   Skrodzka 
 24   Oktawian   Smętek 
 25   Patrycja   Stańkowska 
 26   Łukasz   Sumera 
 27   Emilia   Sychowska 
 28   Wioleta   Szlagowska 
 29   Kinga   Wieczonkowska 
 30   Michał   Woźniak 
 31   Alicja   Ziemska 
 32   Paweł   Żelechowski 
 

Top
 


28.09.2020
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.729.055  
stat4u
0,125