Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2004
Lp. Imię Nazwisko
IV A
 Wych. mgr Andrzej Braun 
 1   Marcin   Bator 
 2   Karolina   Brunath 
 3   Łukasz   Dziki 
 4   Krzysztof   Dziubiński 
 5   Anna   Gąsiejewska 
 6   Natalia   Gruździs 
 7   Sebastian   Guć 
 8   Rozalia   Hildebrandt 
 9   Beata   Hinc 
 10   Iwona   Jankowska 
 11   Monika   Kahs 
 12   Dorota   Kaletha 
 13   Dominika   Kostrach 
 14   Alicja   Lampkowska 
 15   Joanna   Liesk 
 16   Krystian   Ławniczak 
 17   Daniel   Łyś 
 18   Alicja   Masalska 
 19   Tomasz   Michalak 
 20   Magdalena   Mielnik 
 21   Kamil   Nasarzewski 
 22   Piotr   Nowakowski 
 23   Emilia   Okrój 
 24   Karol   Pałasz 
 25   Tomasz   Rompca 
 26   Justyna   Szytniewska 
 27   Marcin   Tarnopolski 
 28   Ireneusz   Walkowski 
 29   Justyna   Wasiniewska 
 30   Marzena   Waśkowska 
 31   Anna   Weichbrodt 
 32   Kamil   Wesołowski 
 33   Karolina   Zbróg 
 34   Agnieszka   Życzko 
Lp. Imię Nazwisko
IV B
 Wych. mgr Maria Masztalerek 
 1   Artur   Balejko 
 2   Aleksandra   Bigus 
 3   Łukasz   Borzyszkowski 
 4   Monika   Bożyczko 
 5   Piotr   Budzisz 
 6   Piotr   Cendrowski 
 7   Piotr   Czerepak 
 8   Krzysztof   Dejewski 
 9   Marta   Gedowska 
 10   Agnieszka   Gencza 
 11   Katarzyna   Gniech 
 12   Katarzyna   Kałęka 
 13   Łukasz   Kowalczuk 
 14   Karolina   Kowalska 
 15   Małgorzata   Krampichowska 
 16   Natalia   Kreft 
 17   Monika   Lipińska 
 18   Artur   Markowski 
 19   Izabela   Miotk 
 20   Karolina   Moza 
 21   Aleksandra   Obst 
 22   Karol   Potrykus 
 23   Piotr   Sadowski 
 24   Magdalena   Sikorska 
 25   Maciej   Skrobul 
 26   Emilia   Stelmach 
 27   Malwina   Stolc 
 28   Weronika   Szarafin 
 29   Agnieszka   Tempska 
 30   Piotr   Tomaszewski 
 31   Agata   Tomczyńska 
 32   Alicja   Wrycza 
Lp. Imię Nazwisko
IV C
 Wych. mgr Anna Młodzikowska - Zachar 
 1   Agnieszka   Brzezińska 
 2   Ewelina   Buja 
 3   Lidia   Dampc 
 4   Marlena   Fobke 
 5   Alicja   Ginter 
 6   Agnieszka   Gliniecka 
 7   Rafał   Haustein 
 8   Karolina   Iglik 
 9   Maciej   Jaworski 
 10   Łukasz   Kij 
 11   Łukasz   Krzyżanowski 
 12   Joanna   Langa 
 13   Radosław   Mierski 
 14   Katarzyna   Morzuch 
 15   Magdalena   Mrowicka 
 16   Beata   Niklas 
 17   Łukasz   Okuniewski 
 18   Daniel   Petke 
 19   Żaneta   Sobczuk 
 20   Sonia   Sobieraj 
 21   Maciej   Szewczuk 
 22   Stanisław   Trella 
 23   Małgorzata   Widelak 
 24   Piotr   Wolak 
 25   Adrian   Wrocławski 
 26   Monika   Zakrzewska 
 27   Joanna   Zegarowicz 
 28   Ewelina   Żurek 
Lp. Imię Nazwisko
IV D
 Wych. mgr Irena Głąbska 
 1   Janina   Bronk 
 2   Mariusz   Burchardt 
 3   Tomasz   Cerk 
 4   Kamila   Ciskowska 
 5   Beata   Gąska 
 6   Monika   Hallmann 
 7   Piotr   Jeleniewski 
 8   Karolina   Jędrzejczyk 
 9   Magda   Korcz 
 10   Dorota   Korzenecka 
 11   Joanna   Kot 
 12   Aleksander   Lemanowicz 
 13   Natalia   Lubowiecka 
 14   Marcin   Łęczycki 
 15   Elżbieta   Marszał 
 16   Piotr   Mroczkowski 
 17   Agnieszka   Müller 
 18   Robert   Okoń 
 19   Krzysztof   Orlikowski 
 20   Agata   Orzechowska 
 21   Agnieszka   Parzych 
 22   Beata   Polechońska 
 23   Adelajda   Puławska 
 24   Agnieszka   Sielicka 
 25   Adam   Skrzypiec 
 26   Malwina   Sobieralska 
 27   Piotr   Stefanowski 
 28   Adam   Tomaszewski 
 29   Katarzyna   Tratowska 
 30   Monika   Żebrowska 
 

Top
 


28.09.2020
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.729.062  
stat4u
0,109375