Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2003
Lp. Imię Nazwisko
IV A
 Wych. mgr Dorota Dubiel - Stojek 
 1   Bartosz   Bieniasz 
 2   Marcin   Cierniak 
 3   Bartosz   Cieśla 
 4   Tomasz   Czapiewski 
 5   Dorota   Czarnecka 
 6   Magdalena   Foltyńska 
 7   Monika   Godlewska 
 8   Cezary   Jankowski 
 9   Marta   Jasińska 
 10   Marcin   Krukowski 
 11   Katarzyna   Kuźmicz 
 12   Weronika   Leske 
 13   Marta   Lewińska 
 14   Michał   Łęgowski 
 15   Tomasz   Majewski 
 16   Monika   Malek 
 17   Maciej   Oganowski 
 18   Krystian   Ożarowski 
 19   Marta   Perkowska 
 20   Mateusz   Rybczonek 
 21   Marta   Scheibe 
 22   Artur   Sobczak 
 23   Mariusz   Szczepankowski 
 24   Karol   Śniadach 
 25   Justyna   Tracichleb 
 26   Sabina   Uzdrowska 
 27   Anna   Widz 
 28   Monika   Wirkus 
 29   Marcin   Zelewski 
 30   Karolina   Zielińska 
Lp. Imię Nazwisko
IV B
 Wych. mgr Jolanta Władkowska 
 1   Monika   Bieszke 
 2   Monika   Dobkowska 
 3   Natalia   Drozdowska 
 4   Magdalena   Gruba 
 5   Katarzyna   Grzenkowska 
 6   Karol   Hebel 
 7   Marta   Jankowska 
 8   Marzena   Kandziorra 
 9   Jakub   Kois 
 10   Przemysław   Kolczyński 
 11   Michał   Kwella 
 12   Elżbieta   Mendrala 
 13   Marta   Mirska 
 14   Monika   Orłowska 
 15   Marta   Pawłocka 
 16   Michał   Rohde 
 17   Angelika   Rykowska 
 18   Karol   Siniecki 
 19   Beata   Stegenta 
 20   Karolina   Stenzel 
 21   Agata   Stobińska 
 22   Anna   Suszek 
 23   Dawid   Szmit 
 24   Dorota   Sztenderska 
 25   Anna   Wesołowska 
 26   Karol   Wójcik 
 27   Sebastian   Wrona 
 28   Karolina   Zwierzak 
Lp. Imię Nazwisko
IV C
 Wych. mgr Grażyna Okuniewska 
 1   Angelika   Banaś 
 2   Michał   Borkowski 
 3   Marcin   Cyman 
 4   Justyna   Czoska 
 5   Bartosz   Dawidowicz 
 6   Łukasz   Dąbrowski 
 7   Jakub   Gedowski 
 8   Weronika   Górska 
 9   Paweł   Grodzki 
 10   Magdalena   Keller 
 11   Natalia   Krupska 
 12   Łukasz   Kuba 
 13   Anna   Lewandowska 
 14   Karolina   Lichocka 
 15   Marlena   Mieczkowska 
 16   Rafał   Piotrowski 
 17   Agnieszka   Płotka 
 18   Mariusz   Pranga 
 19   Arkadiusz   Rychert 
 20   Radosław   Staniszewski 
 21   Diana   Szczęśniak 
 22   Michał   Szewczyk 
 23   Ewelina   Szopińska 
 24   Anna   Szreder 
 25   Łukasz   Świątkowski 
 26   Magdalena   Wawrzyńska 
 27   Marta   Witek 
 28   Justyna   Woźniak 
 29   Karolina   Żołnowska 
Lp. Imię Nazwisko
IV D
 Wych. mgr Leszek Kiersznikiewicz 
 1   Sławomir   Białas 
 2   Władysława   Bronk 
 3   Justyna   Dawidowska 
 4   Anna   Dominik 
 5   Magda   Garstkowiak 
 6   Maciej   Gruszecki 
 7   Aurelia   Hirsch 
 8   Marcin   Horała 
 9   Beata   Jaros 
 10   Marcin   Jurkiewicz 
 11   Joanna   Kuchta 
 12   Łukasz   Kuczkowski 
 13   Daniel   Łaga 
 14   Łukasz   Łaga 
 15   Małgorzata   Malesińska 
 16   Radosław   Mioskowski 
 17   Marlena   Nowicka 
 18   Olga   Okrój 
 19   Katarzyna   Pokrywka 
 20   Alicja   Rathnów 
 21   Dominik   Rybczyński 
 22   Magdalena   Sienkiewicz 
 23   Joanna   Sikorska 
 24   Aleksandra   Sobiesiak 
 25   Izabela   Stawicka 
 26   Karolina   Stompor 
 

Top
 


28.09.2020
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.729.000  
stat4u
0,109375