Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 Wybierz rocznik: 
Absolwenci II LO - rocznik 2002
Lp. Imię Nazwisko
IV A
 Wych. mgr Danuta Sadaj 
 1   Justyna   Adamska 
 2   Krystian   Andruszkiewicz 
 3   Paweł   Bargielski 
 4   Małgorzata   Cwalina 
 5   Dariusz   Dołżyński 
 6   Piotr   Dulas 
 7   Karol   Gębski 
 8   Paweł   Guć 
 9   Anna   Hopa 
 10   Magdalena   Iglik 
 11   Katarzyna   Jaroń 
 12   Krzysztof   Kolano 
 13   Karolina   Kruś 
 14   Katarzyna   Lehmann 
 15   Łukasz   Łukaszewicz 
 16   Anna   Majkowska 
 17   Mariusz   Molenda 
 18   Jędrzej   Pensko 
 19   Łucja   Perkowska 
 20   Wojciech   Piątkowski 
 21   Kamil   Piłka 
 22   Sabina   Pionke 
 23   Monika   Portkowska 
 24   Maja   Raulin 
 25   Łukasz   Sałak 
 26   Łukasz   Słupkowski 
 27   Agnieszka   Stracewska 
 28   Szymon   Szytniewski 
 29   Dagmara   Świstek 
 30   Michał   Trapla 
 31   Karol   Wenta 
 32   Tomasz   Zborowski 
 33   Michał   Żukowski 
Lp. Imię Nazwisko
IV B
 Wych. mgr Aleksandra Hirsch 
 1   Szymon   Balejko 
 2   Monika   Czaja 
 3   Sylwia   Czajkowska 
 4   Marta   Czapiewska 
 5   Tomasz   Daroń 
 6   Błażej   Dutkiewicz 
 7   Aleksandra   Ellwart 
 8   Joanna   Ellwart 
 9   Katarzyna   Fetter 
 10   Joanna   Filipkowska 
 11   Natalia   Gałas 
 12   Michał   Giersz 
 13   Łukasz   Głowacki 
 14   Katarzyna   Goike 
 15   Magdalena   Jankowska 
 16   Przemysław   Kajmowicz 
 17   Marcin   Kałędkiewicz 
 18   Iwona   Kamińska 
 19   Małgorzata   Konarska 
 20   Maciej   Lemke 
 21   Grzegorz   Leśniak 
 22   Agnieszka   Mielewska 
 23   Dawid   Mikluszka 
 24   Patrycja   Miśkowiec 
 25   Aleksandra   Pioch 
 26   Tomasz   Rocławski 
 27   Dawid   Scheibe 
 28   Alina   Snopkowska 
 29   Agnieszka   Strahl 
 30   Karol   Szewczak 
 31   Michał   Tomaszewski 
 32   Agnieszka   Wirkus 
Lp. Imię Nazwisko
IV C
 Wych. mgr Gabriela Schwartz 
 1   Anna   Cześnikowska 
 2   Jakub   Dettlaff 
 3   Iwona   Hennig 
 4   Urszula   Kamińska 
 5   Piotr   Kozdra 
 6   Karolina   Kraszewska 
 7   Katarzyna   Kraus 
 8   Agata   Kreft 
 9   Łukasz   Majkowski 
 10   Karolina   Marczyk 
 11   Magdalena   Mielczarek 
 12   Katarzyna   Pranga 
 13   Magdalena   Radecka 
 14   Emilia   Rudź 
 15   Jędrzej   Sadowski 
 16   Michał   Sylwester 
 17   Aneta   Szewczyk 
 18   Aleksandra   Szmergalska 
 19   Przemysław   Szulc 
 20   Sebastian   Śliwiński 
 21   Ewa   Walera 
 22   Mariusz   Wojtaszak 
 23   Artur   Zarwalski 
 24   Oliwia   Żywicka 
Lp. Imię Nazwisko
IV D
 Wych. mgr Barbara Ławniczak 
 1   Andrzej   Barna 
 2   Agnieszka   Bieńko 
 3   Katarzyna   Dettlaff 
 4   Joanna   Drewa 
 5   Beata   Formella 
 6   Piotr   Gawlik 
 7   Agata   Grochowska 
 8   Monika   Kamińska 
 9   Monika   Kita 
 10   Artur   Klawa 
 11   Dominika   Klonn 
 12   Łukasz   Kucharski 
 13   Maciej   Kuńko 
 14   Monika   Lademann 
 15   Piotr   Lelito 
 16   Justyna   Leszczyńska 
 17   Dominika   Lubowiecka 
 18   Marlena   Makurat 
 19   Kamila   Marczak 
 20   Joanna   Mikołajczyk 
 21   Wioletta   Pazik 
 22   Aleksandra   Przybyło 
 23   Radosław   Tarnopolski 
 24   Marta   Tomkowicz 
 25   Monika   Wolak 
 26   Hanna   Załoga 
 

Top
 


28.09.2020
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.729.066  
stat4u
0,125