Zespół Szkół Ogólnokształcących
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
   Rekord Guinnessa

21.10.15r. Rekord Guinnessa.

Próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie trenujących piłkę ręczną w jednym miejscu zakończyła się powodzeniem. Podczas Artur Siódmiak Camp w hali Ergo Arena blisko 800 osób wykonywało przez 30 minut te same ćwiczenia.. - Bicie rekordu trwało 30 minut i było obwarowane szczegółowymi regułami. Dzieci musiały wykonywać wszystkie czynności w tym samym czasie. udało. Naszą szkołę reprezentowało 74 uczniów.. z klas sportowych 4b, 4c, 5b, 6c. Każdy mógł poznać piłkę ręczną w towarzystwie takich sportowców, jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Adam Korol, Szymon Kołecki, Marcin Lijewski czy Sławek Peszko. Wszyscy oni byli do dyspozycji dzieciaków.

[#742]  ks, 21.10.2015 20:20
   61 setów na 61 lecie Miasta Rumi

W dniu 10 października 2015 r. nasze miasto na sportowo świętowało 61 rocznicę nadania praw miejskich Rumi. Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły rozegrały mecze z przeciwnikami z SP Nr 6. Wszyscy świetnie się bawili, a po wysiłku fizycznym pan Burmistrz zaprosił wszystkich uczestników imprezy na pysznego Jubileuszowego torta.

[#719]  ks, 11.10.2015 10:18
   MIMS w sztafetowych biegach przełajowych

MIMS w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

W dniu 30 .09.15 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MIMS w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Sztafeta dziewcząt walczyła do ostatniej zmiany gdzie uległa zespołowi ze SP Nr 6 i zajęła II miejsce. Chłopcy, w większości uczniowie klas czwartych dzielnie walczyli ze starszymi kolegami ostatecznie zajmując 4 miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów sportowej postawy.

[#709]  ks, 30.09.2015 17:00
   Wieloboje LA

Wieloboje La-24.09.15

W dniu 24 września uczniowie naszej szkoły rywalizowali w zawodach lekkoatletycznych szczebla miejskiego.Osiągnęli oni bardzo dobre wyniki wygrywając w trzech wielobojach: rzutowym, skocznościowym i wytrzymałościowym.

• Jakub Sugiera I m wielobój rzutowy
  • Rozalia Gwiazda Im wielobój skocznościowy