Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta 

ul. Stoczniowców 6, 84-230 Rumia
tel./fax (58) 671 29 17, tel. (58) 671 83 07
e-mail: sp9@rumia.edu.pl

   Konkursy polonistyczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
VI międzyszkolny Konkurs Polonistyczny "z polszczyzną za pan brat" Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
  • P. Kowalski VI A - III miejsce w etapie międzyszkolnym
  • Udział w etapie rejonowym:
    • Z. Szczepańska VIA
    • E. Włodarczyk VI A
    • K. Tyszkowska V E
    • K. Żak VI B
Iwona Bielińska
Barbara Richert
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
  • M. Dzwonka VI A - przeszła do etapu wojewódzkiego
  • Udział w etapie rejonowym:
    • P. Kowalski VI A
    • Z. Szczepańska VI A
    • E. Włodarczyk VI A
    • J. Trościanko V A
    • N. Kostrzewa VI B
    • K. Tyszkowska V E
    • M. Milewska V E
    • K. Żak VI B
Iwona Bielińska
Barbara Richert
Międzyszkolny Konkurs Plastyczno Literacki "Wiersze malowane"
  • Daria Szulc VI c - I miejsce
  • Wojciech Kuchta VI c - I miejsce
Jadwiga Orzeł
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Matka Boża w twórczości ks. J. Twardowskiego"
  • III miejsce w etapie międzyszkolnym Wiktoria Kanclerz VI A
Iwona Bielińska
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Wszyscy jesteśmy tacy sami"
  • Daria Szulc VI c - I miejsce
  • Wojciech Kuchta VI c - II miejsce
Jadwiga Orzeł
Wojewódzki Konkurs Literacki pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta Redy zorganizowany w ramach XVI Spotkania Ekologicznego organizowanego pod hasłem: "Bądź z natury ekologiem"
  • Wojciech Kuchta VIC - II miejsce
Jadwiga Orzeł
[#70]  as, 31-08-2013 12:51 
   Konkursy matematyczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie

Paweł Kowalski VI A, Laureat konkursu Wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
  • Paweł Kowalski kl. VI A
  • Aleksandra Machula kl. VI A
  • Mateusz Przybylski kl. VI A
  • Przemysław Tyburski kl. V A
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się:
  • Paweł Kowalski kl. VI A
  • Aleksandra Machula kl. VI A
Teresa Kurc
Lucyna Szyszka
III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Matematyczno - Historycznej "Z matematyka po regionie" II miejsce :
  • Szczepańska Zofia VIA
  • Machula Aleksandra VIA
Teresa Kurc
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2013" Wyróznienia:
  • Szczepańska Zofia VIA
  • Kowalski Paweł VIA
  • Przybylski Mateusz VIA
  • Machula Aleksandra VIA
  • Włodarczyk Ewa VIA
Teresa Kurc
XVI Międzyszkolny Turniej Matematyczny dla klas VI
  • I miejsce: Aleksandra Machula VIA
  • II miejsce: Paweł Kowalski VIA
  • III miejsce : Mateusz Przybylski VIA
  • IV miejsce: Maciej Kapłan VIA
Teresa Kurc
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Sowa Matematyczna”
  • II miejsce: Ewa Włodarczyk VIA
Teresa Kurc
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV
  • I miejsce: Bajer Karolina IVA
  • II miejsce: Ryduchowska Zuzanna IV A
  • III miejsce: Kowalczyk Małgorzata
Lucyna Szyszka
[#69]  as, 31-08-2013 12:18 
   Konkursy muzyczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
Międzyszkolny Konkurs Piosenki "pieśni dawnych czar - moja ulubiona piosenka"
  • wyróżnienie: Karina Gęsicka I E
Ewa Wodniczak
Międzyszkolny Konkurs Piosenki "cztery pory roku - wiosna"
  • solista: Karina Gęsicka I e - II miejsce
  • zespół Biedroneczki - III miejsce:
    • Anna Jastrzębska I e
    • Julia Damaske I f
    • Julia Bałdyga I c
Ewa Wodniczak
Alicja Bajurska
Alicja Walczuk
[#68]  as, 30-06-2013 12:11 
   Konkursy historyczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Polskie symbole narodowe" I miejsce w województwie:
  • Julia Trościanko V A
Teresa Brunath
III Miejski Konkurs Historyczny "W poszukiwaniu własnych korzeni"
  • I miejsce: Krzysztof Jerzyk IV A
  • II miejsce: Marek Maciejewski IV C
  • Wyróżnienia:
    • Mateusz Milewczyk
    • Michał Milewczyk
    • Mateusz Kacprzak
    • Paulina Kozłowska
    • Mateusz Fahl
    • Jakub Stafanowski
    • Zuzanna Przybyłowicz
    • Klaudia Cajdler
    • Mateusz Faliński
    • Oskar Moza
    • Wiktoria Dymarkowska
    • Michał Dobrzeniecki
    • Paulina Tokarska
Teresa Brunath
[#67]  as, 30-06-2013 12:04 
   Konkursy plastyczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
Konkurs plastyczno - literacki "Wiersze malowane"
  • Patryk Dawidowski - III miejsce
  • Paweł Janowski - wyróżnienie
Jolanta Kijowska
VIII Ogólnopolski Konkurs "Barwy Morza" , część plastyczna - kategoria "morze"
  • Julia Marchlewska
Aleksandra Jeśman
[#66]  as, 30-06-2013 11:58 
   Język angielski
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
Konkurs dla klas IV - VI "Be a poet"  
Wojewódzki Konkurs "lingwistyczna jesień z poezją"
  • I miejsce - Anna Jastrzębska I e
  • udział: Natalia Stark
    Kalina Pucułek
Ewa Wodniczak
Małgorzata Świątek
Ewa Wodniczak
Hanna Buchna
Wojewódzki Konkurs języka angielskiego dla klas VI "Jestem lingwistą" IV Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego "Reading And Listening Comprehension"
Miejski Konkurs z j. angielskiego
  • Natalia Buć kl. IV A - II miejsce
II dziesiątka:
  • Inga Kowalska VD
  • Sandra Waloszyk IV E
  • Zofia Szczepańska VI A
etap szkolny:
  • Natalia Buć IV A
  • Kamila Bieniek IVA
  • Wiktoria Czarnecka VIC
  • Weronika Bujak VI C
  • Inga Kowalska VD
  • Sandra Waloszyk IV E
  • Zofia Szczepańska VI A
Barbara Kornath - Nowak
Robert Stolarczyk
Maciej Ścigała
[#65]  as, 30-06-2013 11:45 
   Konkursy informatyczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
II Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej n.t. "Multimedialna Kartka Świąteczna"
  • II miejsce - Szymon Barecki VIC
  • wyróżnienie - Paulina Kilkowska VI C
Jolanta Kijowska
V ogólnopolski konkurs na grafikę komputerową pt. „Wielkanocne jajko”
  • wyróżnienie - Szymon Barecki VI C
Jolanta Kijowska
[#64]  as, 30-06-2013 11:35 
   Konkursy techniczne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
Konkurs techniczny z cyklu "Igłą malowane" pt.: "Kaszuby moja mała Ojczyzna"
  • Ewa Włodarczyk VI A - I miejsce
  • Wiktoria Kanclerz VI A - II miejsce
  • Magdalena Szeląg VI A - III miejsce
  • Paulina Strzyżewska V C - II miejsce
  • Patrycja Pienczke V C - III miejsce
  • Natalia Walendzik IV D - III miejsce
  • Karolina Gromżyńska V B - III miejsce
wyróżnienia:
  • Daria Szulc VI C
  • Katarzyna Mróz VI C
Weronika Syczak
Gabriela Theis
XVIII Wojewódzki Konkurs "Haft Kaszubski - Linia 2013"
  • Magdalena Szeląg VI A - I miejsce
  • Ewa Włodarczyk VI A - III miejsce
  • Natalia Konkol - III miejsce
Weronika Syczak
[#63]  as, 30-06-2013 11:22 
   Konkursy Biblijne
Rodzaj imprezy Osiągnięcia uczniów Opiekunowie
Wojewódzko - Metropolitarny Konkurs Biblijny Do rejonu przeszły:
  • Ewa Włodarczyk VI A
  • Zofia Szczepańska VI A
  • Aleksandra Machula VI A
  • Joanna Cegielska V A
  • Julia Trościanko VA
Katarzyna Kowalczyk
[#62]  as, 30-06-2013 10:14 

13-10-2017 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.457.560