Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta
   Strajk

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 12 kwietnia 2019 r. Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośba do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i wyrozumiałość.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2050]  jk, 12.04.2019 08:04 
   Strajk 11 kwietnia 2019

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 11 kwietnia 2019 r.
Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośbą do Państwa
o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą
do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Uwaga!

Uczniowie i Rodzice uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej Nr 9 w Rumi!

Informujemy, że szkoła jest przygotowana do przeprowadzenia egzaminów ósmoklasisty, które rozpoczną się w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r.

Prosimy uczniów o punktualne przybycie do szkoły w ustalonym czasie,
tj. co najmniej na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Opiekunom za okazywane wsparcie
i wyrozumiałość.

 

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Lucyna Oglęcka

 

[#2049]  bs, 11.04.2019 08:07 
   Strajk

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 10 kwietnia 2019 r. Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośba do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i wyrozumiałość.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2048]  jk, 10.04.2019 08:02 
   Strajk

 

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Informujemy, że nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku także w dniu dzisiejszym tj. 9 kwietnia 2019 r. Nie funkcjonuje świetlica i stołówka szkolna. Zwracamy się z prośba do Państwa o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie. Uczniom, którzy przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Uwaga!

Uczniowie i Rodzice uczniów klas III gimnazjum, którzy realizują zajęcia w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Świętojańskiej 11!

Informujemy, że szkoła przygotowana jest do przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych, które rozpoczną się w dniu jutrzejszym, tj. 10 kwietnia 2019 roku.

Prosimy uczniów o punktualne przybycie do szkoły w ustalonym czasie, tj. co najmniej na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu.
Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wsparcie i wyrozumiałość.

 

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Lucyna Oglęcka

[#2047]  bs, 09.04.2019 09:02 
   Informacje na temat strajku

Szanowni Rodzice

Informujemy, że pracownicy i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rumi przystąpili do strajku.

Nadal zwracamy się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.

Dzieciom, które przyjdą do szkoły zapewniamy bezpieczeństwo.

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za wyrozumiałość i wsparcie.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2046]  jk, 08.04.2019 09:30 
   Strajk

Szanowni Rodzice

W wyniku przedłużających się negocjacji związków zawodowych z rządem, informuję, że 8 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rumi rozpocznie się strajk. W związku z ograniczonymi do minimum możliwościami kadrowymi niemożliwe będzie prawidłowe funkcjonowanie szkoły. Zwracam się z prośbą do Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie.

Jednocześnie informuję, że jeśli do 8 kwietnia dojdzie do porozumienia związków zawodowych z rządem, od poniedziałku szkoła będzie pracowała w normalnym trybie. O sytuacji w szkole będę informowała Państwa na bieżąco.

Z poważaniem,

Dyrektor Szkoły

Lucyna Oglęcka

[#2045]  jk, 06.04.2019 12:07 
   Apel do Rodziców w sprawie strajku
[#2043]  jk, 02.04.2019 14:48 
   List do Davida Attenborough

W ramach działalności Globalnego Klubu Przyrodniczego pod honorowym patronatem sir Davida Attenborough, wysłaliśmy do niego list. Inspiracją było wystąpienie sir Davida na grudniowej Konferencji Klimatycznej w Katowicach, podczas której wyrażał On niepokój o los naszej planety. W liście przedstawiliśmy działania które podejmujemy jako Globalny Klub Przyrodniczy w celu poprawy naszego lokalnego i globalnego klimatu. Załączyliśmy też prace, które wykonaliśmy w ramach działania Klubu, a pod listem podpisali się uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły. Niezwłocznie otrzymaliśmy odpowiedź od naszego Patrona którą dołączamy do relacji. Razem dla Klimatu !

Globalny Klub Przyrodniczy

Halina Klajnszmit, Katarzyna Srumnik - Drabińska

[#2042]  jk, 02.04.2019 13:52 
   Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Świętujemy w naszej szkole. Wielu uczniów ubrało się na niebiesko na znak jedności z osobami z autyzmem. Na holu wywieszono plakaty i gazetkę, wyświetlana jest prezentacja multimedialna, a uczniowie biorą udział w godzinach wychowawczych, podczas których dowiadują się, co czują osoby z autyzmem. Na przerwach uczniowie mogą zrobić sobie zdjęcia w fotoramce z hasłami propagującymi obchody tego dnia.

Aleksandra Kleinszmidt

[#2040]  jk, 02.04.2019 12:19 
   finał XVII Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficznego „O ZŁOTE PIÓRO DYREKTORA SZKOŁY”

27 marca 2019 roku odbył się w Szkole Podstawowej Nr 9 w Rumi finał XVII Międzyszkolnego Konkursu Kaligraficznego „O ZŁOTE PIÓRO DYREKTORA SZKOŁY” dla uczniów klas II i III. W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas II i 9 uczniów klas III ze szkół podstawowych z terenu Rumi /SP 1, SP 4, SP 6, SP 9, SP 10. Konkurs został przeprowadzony w trzech etapach. Dwa pierwsze etapy odbyły się według regulaminu w szkołach macierzystych, etap trzeci w szkole organizatora. Finaliści konkursu po wylosowaniu miejsc, zapoznaniu się z regulaminem i wypełnieniu kart kodowych przystąpili do przepisywania zróżnicowanych i dostosowanych do poziomu edukacyjnego klas II i III tekstów. Czas przeznaczony na przepisanie wynosił 45 minut. Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac według przyjętych regulaminem wymogów dokonała wyboru trzech najlepszych prac w każdej kategorii. W roku szkolnym 2018/2019 Mistrzem Kaligrafii wśród uczniów klas II została Magdalena Pawłowska z PSPSS, natomiast wśród uczniów klas III Anna Rymon Lipińska z SP 9. Na poziomie klas drugich II miejsce zajął Szymon Kupski z SP 1, III miejsce Julia Stenka z SP 9. Na poziomie klas trzecich II miejsce zajął Adrian Głowacki z SP 6, III miejsce zajęła Natalia Górska z SP 9.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!

Organizatorzy

Ewa Andruszkiewicz,

Jolanta Rafalska,

Anna Kurowska-Jurczak,

Elżbieta Idziak

[#2039]  jk, 28.03.2019 15:39 

02-04-2019 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
2.672.053