Rok szkolny 2009/2010

REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU, GNIEWINO 17.11.2009

 

Lp.

IMIĘ I NAZWISKO

 

STYL

CZAS/MIEJSCE

1

Sylwana Gadziewska

KLASYCZNY

28,63/III

2

Wiktor Tarwacki

 

DOWOLNY

GRZBIETOWY

20,88/V

24,85/IV

3

 

Rafał Lenckowski

DOWOLNY

KLASYCZNY

19,47/IV

26,78/III

4

Ola Wróblewska

KLASYCZNY

51,57/II

5

Kieliszek Artur

 

DOWOLNY

GRZBIETOWY

36,19/III

42,94/IV

6

Artur Kobiałka

KLASYCZNY

48,03/II

7

Łukasz Warczak

KLASYCZNY

28,94/VI

8

Dominik Soczyński

GRZBIETOWY

23,58/II

 Opiekun: Natalia Drogorób

REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 W RUMI W SZTAFETACH PŁYWACKICH

RUMIA 6.01.2010

II miejsce:

Julia Trościanko

Klaudia Pauzder

Sylwana Gadziewska

Weronika Pawlak

Sara Helak

Ola Wróblewska

Nina Krukowska

Paulina Krasnodębska

 

I miejsce:

Miłosz Chojnacki

Maciej Kapłan

Lenckowski Rafał

SoczyńskiDominik

Karczmarczyk Maciej

Kieliszek Artur

Talaga Dawid

Kobiałka Artur

 

 Nauczyciele: Natalia Drogorób

Kasia Świątek - Trościanko

 

REPREZENTACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9
W RUMI W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETACH PŁYWACKICH

RUMIA 11.01.2010

I miejsce:

Miłosz Chojnacki

Maciej Kapłan

Lenckowski Rafał

SoczyńskiDominik

Karczmarczyk Maciej

Kieliszek Artur

Talaga Dawid

Kobiałka Artur

 

Opiekun: Natalia Drogorób

 

12.01.2010 na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się MIMS, w których nasza szkoła zdobyła I miejsce.
19.01.2010 rozegraliśmy następny etap: PIMS wygrywając i awansując do półfinałów wojewódzkich.
4.02.2010 na półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt gościliśmy takie zespoły jak SP Chmielno, SP Łeba, SP Gnieżdżewo. Reprezentacja naszej szkoły ukończyła rozgrywki na miejscu II ulegając po wyczerpującej walce w meczu z zespołemz Chmielna 2:1.
Skład reprezentacji: Paszkowska Patrycja, Filipkiewicz Natalia, Baranowska Kamila, Pisowłocka Justyna, Zuba Katarzyna, Sokołowska Martyna, Baranowska Paulina, Rubak Dominika, Flisikowska Wiktoria, Treder Julia.

Opiekun: Anna Brodacka

JK, Rumia, 17.11.2011.