IV EDYCJA „TALENTIADA”
DNIA 20.11.2007r

Awans do finału wojewódzkiego

MIEJSCE

NAZWISKO

KLASA

 

 

 

I miejsce

 

 

Foltyńska Natalia

Karczmarek Weronika

Stryjek Michał

Treder Maksymilian

 

 

VB

VB

VB

VB

 

 

 

 

I miejsce

 

 

Filipkiewicz Natalia

Konińska Joanna

Michałkiewicz Kacper

Stankiewicz Damian

 

 

IVB

IVB

IVB

IVB

 


 

Indywidualne wyróżnienia za uzyskanie najlepszych  wyników

w dyscyplinach sprawnościowych 

 

 I miejsce:       Natalia Filipkiewicz     kl.IVB

                    Natalia Foltyńska      kl.VB

                         Maksymilian Treder      kl.VB

Trener:   Brodacka Anna

XI MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE (27/28.09.2007)

DYSCYPLINA

NAZWISKO

MIEJSCE

WYNIK

KLASA

Pchnięcie piłką lek.

Listewnik Anna

Lucht Mateusz

Banasiak Bartosz

I

IV

I

7,50m

-----

8,90m

VB

VA

VI

Rzut piłką palantową

Warachowska Klaudia

Trościanko Sara

Chrościel Piotr

Jakubowski Krystian

II

 

II

V

I

23,5m

 

33m

32m

55m

VB

 

VIA

VB

VIB

Skok w dal

Szrajda Katarzyna

Ochtera Katarzyna

Sapiński Dominik

Zuba Krzysztof

II

V

IV

VI

3,47m

3,54m

3,79m

3,70m

VB

VIB

VB

VIB

Skok wzwyż

Roszewicz Natalia

Breza Agnieszka

Zalewski Remigiusz

Licbarski Mateusz

I

II

IV

IV

1,00m

1,15m

1,00m

------

 

VB

VIA

VB

VIC

 

Bieg 30m

Szrajda Katarzyna

Breza Agnieszka

Ostrowski Michał

Wencel Dominik

 

II

IV

II

II

5,25sek

------

5,06sek

4,85sek

VB

VIA

VB

VIF

 

Bieg 300m

Gumińska Olga

Zahajkiewicz Konstancja

Trościanko Sara

Treder Maksymilian

Kornatowski Karol

III

IV

 

V

II

V

61,9sek

------

 

------

53,8sek

53,9sek

VB

VIE

 

VIA

VB

VIC

Bieg 600m

Foltyńska Natalia

Trzos Paulina

Sapiński Dominik

Fajtek Sebastian

I

II

I

IV

2’09”7min

2’11’’56min

1’54’’5min

2’04’’5min

VB

VIA

VB

VIB

Bieg 1000m

Szrajda Katarzyna

Breza Agnieszka

Majchrzak Wojciech

Ceplin Mariusz

 

II

III

II

I

3’12’’3min

3’30’’7min

3’31min

3’23’’2min

VB

VIA

VB

VIB

FINAŁ WOJEWÓDZKI „TALENTIADY POMORSKIEJ”
DNIA 26.09.2007r

MIEJSCE

NAZWISKO

KLASA

 

 

 

II miejsce

Warachowska Klaudia

Stryjek Michał

Przewożna Agata

Trościanko Sara

Labuhn Patryk

Fajtek Sebastian

VB

 

VB

VIB

VIA

VIB

VIB

 

 

 

V miejsce

Karczmarek Weronika

Foltyńska Natalia

Lip Szymon

Klein Krystian

Kacperczyk Anna

Ceplin Mariusz

VB

 

VB

VB

VB

VIB

VIB

 

III  EDYCJA „BIEGAJ RAZEM Z NAMI” 27.10.2007r.

 

Klasa

Nazwisko

Klasa

Nazwisko

 

IVB

  1. Kamila Baronowska
  2. Justyna Pisowłocka
  3. Patrycja Paszowska
  4. Alan Baronowski
  5. Adrian Kowalski
  6. Jacek Perdian
  7. Dominika Rubak
  8. Karol Piechota
  9. Natalia Milewska
  10. Kasia Zuba

VB

  1. Julia Górska
  2. Piotr Chrościel 
  3. Maks Treder
  4. Krystian Klein
  5. Michał Ostrowski
  6. Kasia Szrajda
  7. Olga Gumińska
  8. Klaudia Warachowska
  9. Natalia Roszewicz
 

VIB

  1. Kamil Kornatowski
  2. Ania Kacperczyk

VIA

  1. Dominik Sawicki
  2. Natalia Janowska
  3. Weronika Czeszewska
  4. Daria Lenckowska
  5. Agnieszka Breza
 

VD

VIC

VIE

VF

IVE

  1. Marta Bartelke
  2. Ania Perdian
  3. Marcin Polonis
  4. Jan Brechelke
  5. Krzysiek Gałan   

 

 

IA

IIE

IIID

  1. Remik Perdian
  2. Ala Sokołowska
  3. Julia Treder
  4.  Bartek Roszewicz

 

 

 

Opiekunowie: Anna Brodacka, Robert Sawicki

 

Międzyszkolne Zawody Szkół Borchardtowskich" Sprawni jak kapitan"
12.12.2007  
I m     SP NR 9 w Rumi
II m     SP 40 Gdynia
III m    SP Strzebielino
IV m    Pogotowie Opiekuńcze w Gdańsku
 

I miejsce MIMS w pływaniu- sztafety 4x 25m-dziewczęta i chłopcy

Skład: Pawlak Weronika, Goleń Zuzanna, Filipkiewicz Natalia, Kosińska Joanna,
Foltyńska Natalia, Warachowska Klaudia, Trościanko Sara, Lenckowska Daria
 
Karczmarczyk Maciej, Kuczyński Mikołaj, Szpara Damian, Galiński Tomasz, Sienkiewicz Dawid,
Huszcza Mateusz, Banasiak Bartosz, Kornatowski Karol
Opiekun: Katarzyna Światek-Trościanko

 

Reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej dnia 21.02.2008 r.

I miejsce w MIMS

oraz awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym

 

1.     Breza Agnieszka VIA

2.     Trościanko Sara  VIA

3.     Przewoźna Agata VIB

4.     Filipkiewicz Marlena  VIB

5.     Kacperczyk Anna  VIB

6.     Syta Iza  VIB

7.     Ochtera Katarzyna  VIB

8.     Listewnik Anna  VB

9.     Foltyńska Natalia  VB

10.   Kaczmarek Weronika  VB

11.    Talaśka Julia  VB

12.     Warachowska Klaudia  VB

Trener: Brodacka Anna


 

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW – RUMIA 2008

SZKOŁA

SP nr 6

SP nr 1

SP nr 10

SP nr 9

PKT

MIEJSCE

SP nr 6

 

2 : 1

17 : 25

25 : 23

15 : 12

2 : 0

25 : 12

25 : 13

 

0 : 2

10 : 25

8 : 25

 

5

II

SP nr 1

1 : 2

25 : 17

23 : 25

12 : 15

 

2 : 0

25 : 10

27 : 25

 

0 : 2

6 : 25

8 : 25

 

4

III

SP nr 10

0 : 2

12 : 25

13 : 25

 

0 : 2

10 : 25

25 : 27

 

 

0 : 2

8 : 25

8 : 25

 

3

IV

SP nr 9

2 : 0

25 : 10

25 : 8

 

2 : 0

25 : 6

25 : 8

 

2 : 0

25 : 8

25 : 8

 

 

6

I


 

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – RUMIA 2008

SZKOŁA

SP nr 1

SP nr 9

SP nr 6

SP nr 10

PKT

MIEJSCE

SP nr 1

 

0 : 2

3 : 25

11 : 25

 

2 : 1

18 : 25

25 : 7

15 : 9

2 : 0

25 : 10

25 : 21

 

5

II

SP nr 9

2 : 0

25 : 3

25 : 11

 

 

2 : 0

25 : 9

25 : 11

 

2 : 0

25 : 5

25 : 8

 

6

I

SP nr 6

1 : 2

25 : 18

7 : 25

9 : 15

0 : 2

9 : 25

11 : 25

 

 

2 : 1

26 : 24

22 : 25

15 : 12

4

III

SP nr 10

0 : 2

10 : 25

21 : 25

 

0 : 2

5 : 25

8 : 25

 

1 : 2

24 : 26

25 : 22

12 : 15

 

3

IV


 

Zespół SP nr 9 chłopców wystąpił w składzie:

  1. Sebastian Fajtek
  2. Krystian Jakubowki
  3. Kamil Kornatowski
  4. Mariusz Ceplin
  5. Bartosz Banasiak
  6. Patryk Labuhn
  7. Michał Olejnik
  8. Piotr Jaroszewski
  9. Maciej Podgórski
  10. Maksymilian Treder

Zespół SP nr 9 dziewcząt wystąpił w składzie:

  1. Sara Trościanko
  2. Anna Kacperczyk
  3. Agata Przewoźna
  4. Marlena Filipkiewicz
  5. Iza Syta
  6. Magda Damaske
  7. Natalia Foltyńska
  8. Anna Listewnik
  9. Julia Górska
  10. Klaudia Warachowska

Zwycięskie zespoły będą reprezentowały Rumię na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców, które odbędą się we czwartek 13.03.2008 r. i dziewcząt , które odbędą się 14.03.2008 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi.

MIMS w mini - piłce siatkowej dziewcząt  7.03.2008

REPREZENTACJA  ZSO SP Nr 9 -     I   Miejsce

1.     Sara Trościanko   VIA

2.     Przewoźna Agata  VIB

3.     Filipkiewicz  Marlena  VIB

4.     Kacperczyk Anna   VIB

5.     Iza Syta  VIB

6.     Damaske Magda  VA

7.     Listewnik Anna  VB

8.     Foltyńska Natalia  VB

9.     Górska Julia  VB

10.     Warachowska Klaudia  VB

Trener: Anna Brodacka

JK, Rumia, 22.08.2012.