ZAJĘCIA SPORTOWE W SP Nr9 w RUMI
ZAJĘCIA SPORTOWE W SP Nr9 w RUMI W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

PROFILAKTYKA CZASU WOLNEGO

 

DYSCYPLINA SPORTOWA

PROWADZĄCY ZAJĘCIA

TERMIN

MIEJSCE

ILOŚĆ

Mini koszykówka chłopców

mgr Daniel Hadam

Środa 17.00 do 17.45

MAŁA SALA Nr 26

17

Mini siatkówka dziewcząt

mgr Katarzyna Świątek-Trościanko

Czwartek 17.15 do 18.00

Poniedziałek 18.15-19.00

DUŻA SALA Nr 25

MAŁA SALA Nr 26

17

Mini siatkówka chłopców

mgr Robert Sawicki

Poniedziałek 15.30-17.30

Czwartek 16.15-17.00

MAŁA SALA Nr 26

20

Mini piłka ręczna dziewcząt

mgr Alina Treder

Wtorek 17.00 do 17.45

DUŻA SALA Nr 25

16

LA

mgr Daniel Hadam

Wtorek 17.30do 19.00

MAŁA SALA Nr 26

15

Mini siatkówka dziewcząt

mgr Anna Brodacka

Wtorek 15.30 do 17.00

Środa 16.15 do 17.00

MAŁA SALA Nr 26

16

Gry zespołowe

mgr Ziemowit Bernatowicz

Wtorek 15.30 do 16.15

DUŻA SALA Nr 25

18

Biegi na orientację

mgr Ziemowit Bernatowicz

Piątek 15.25 do 16.55

DUŻA SALA NR 25

20

Gry i zabawy ruchowe kl. I-III

mgr Katarzyna Świątek-Trościanko

Poniedziałek 12.45 do 13.30

Piątek 13.30do 14.25

SALA KOREKCYJNA

SALA TENISOWA

42

Gry i zabawy rekreacyjne dla dzieci o słabej i przeciętnej sprawności

mgr Dorota Socha

Czwartek 16.15 do 17.45

MAŁA SALA NR 26

23

Gry i zabawy przeciwko agresji

 mgr Anna Dąbrowska

Wtorek 13.40 do 14.25

SALA TENISOWA

26

Koło turystyczne

mgr Dorota Socha

Wtorek 16.10 do 16.55

OBIEKT SPORTOWY

22

Koszykówka dziewcząt

mgr Natalia Drogorób

Poniedziałek 15.20 do 16.10

DUŻA SALA NR 25

16

 

 ZAWODY

 MIĘDZYSZKOLNE
 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

8 października 2006r.odbyły się MIMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
i chłopców. Zostały one przeprowadzone na obiektach MOSiR w Rumi.

10 osobowa sztafeta dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce , a sztafeta
chłopców II miejsce.

 

Dziewczęta zakwalifikowały się do PIMS w Redzie, gdzie po zaciętej walce do ostatnich metrów uplasowały się na VII miejscu.

 

Skład drużyny dziewcząt:

Agnieszka Breza

Sara Trościanko

Paulina Trzoss

Agata Przewożna

Katarzyna Ochtera

Hanna Idziak

Gibas Patrycja

Lilianna Zygmuntowicz

Natalia Kamińska

Aleksandra Orłowska

Pankow Dominika (rez)

Zaleszczyk Karmen (rez)

 

Opiekun:         Alina Treder, Mirosława Musiał

 

Indywidualne zawody pływackie w Gniewinie

 

Zawody odbyly się 8 listopada 2006 roku  na basenie OSiR w Gniewinie. W zawodach startowaly dzieci z klas IV-VI SP. Naszą szkolę reprezentowali:

Martyna Pyszyńska

Daria Lenckowska

Wojtek Bednarzak

Sara Trościanko

Agata Przewoźna

Marlena Filipkiewicz

Damian Bojar

 

Daria Lęckowska zajęła III miejsce na 50m stylem dowolnym

 

MIMS w PŁYWANIU

 

Zawody odbyły się 14 grudnia 2006 r na basenie miejskim w Rumi. W zawodach uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych W zawodach startowały sztafety 8 osobowe,
w składzie:

Szymon Schneider

Mateusz Rafalski

Karol Kornatowski

Mikołaj Hyży

Mateusz Huszcza

Wojtek Bednarza

Michał Struk ( po 2 osoby z klasy III, IV, V i VI- wyjątkiem jest uczeń klasy III Michał Struk, który był jedynym reprezentantem klas III i wyznaczony dystans pokonał 2 razy).

 

Oraz:

Hania Idziak

Basia Reszka

Daria Lenckowska

Martyna Pyszyńska

Klaudia Warachowska

Klaudia Staniszewska

Kamelia Penkowska

Paulina Krasnodębska ( po 2 osoby z klasy III, IV, V i VI)

 

Sztafety pływały w systemie wahadłowym, tzn. każdy uczeń miał do przepłynięcia 25m dowolnym stylem, a start odbywal się z jednej i z drugiej strony basenu.

Drużyna dziewcząt zdobyla I miejsce nagrodzone pucharem i kwalifikacją do PIMS,

a drużyna chłopców II miejsce.

 

Opiekun grupy: Natalia Drogorób


 

Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
w Tenisie Stołowym.

 

II MIEJSCE

 

Dziewczęta:                             Hanna Idziak

                                               Agata Błaś

III MIEJSCE

 

Chłopcy:                                  Dariusz Formella

                                               Michał Olejnik

   Opiekun:

   Robert Sawicki

 

MIMS W UNIHOKEJU

 

W dniu 11 .10.2006r.reprezentacje dziewcząt i chłopców walczyły o Mistrzostwo Rumi

 w unihokeju. Zawody stały na bardzo wyrównanym poziomie. Po zaciętych meczach chłopcy wywalczyli 2 , a dziewczęta 3 miejsce.

 

Skład drużyn:

Sadecka Paulina                                                         Rafalski Mateusz

Jeżak Paulina                                                              Podwysocki Jakub

Błaś Agata                                                                  Wójcik Maciej

Socha Hanna                                                              Stenka Adrian

Filipkiewicz Marlena                                                   Penkowski Tomasz

                                                                                  Małachowski Paweł

                                                                                  Sobszak Wiktor

                                                                                  Wóltański Maciej

                                                                                  Pisała Marcin

                                                                                  Mruczyk Mariusz

 

Opiekun: Anna Brodacka                                            Opiekun: Daniel Hadam

 
 

MIMS w HALOWEJ LA

 

Mistrzostw Rumi w Halowej Lekkiej Atletyce odbyły się 21.12.2006. Reprezentacja naszej szkoły to:

  1. Patrycja Gibas                                             bieg na 30m 0:5,11*, skok wzwyż 115cm
  2. Idziak Hanna                                               bieg na 30 m 0:5,29*
  3. Szczuplińska Maria                                     bieg na 600m 2:19,9
  4. Zygmuntowicz Lilianna                                bieg na 600m 2:11,1*
  5. Siwa Paulina                                                 pchnięcie piłką lekarską 8,05m*
  6. Jerzak Paulina                                              pchnięcie piłką lekarską 6,73m
  7. Jeżewski Michał                                          bieg na 30 m 0:4,94,

                                                                          pchniecie piłką lekarską 8,03m

  1. Wiśniewski Wojciech                                  bieg na 30m 0:5,12,

                                                                          skok wzwyż 125cm

  1. Małachowski Paweł                                      bieg na 30m 0:5,13

                                                                          pchnięcie piłką lekarska 6,86m

  1. Wójcik Maciej                                              bieg na 1000m 3:23,2*
  2. Draszanowski Artur                                     bieg na 1000m 3:44,6
  3. Miszewski Kevin                                         pchnięcie piłką lekarską 6,73m
  4. Mieszkowski Kacper                                   skok wzwyż 125cm*
  5. Penkowski Kamil                                         skok wzwyż 125cm

 

Do powiatowych zawodów zakwalifikowali się uczniowie zaznaczeni znakiem *

 

 

 Opiekun grupy: Natalia Drogorób

 


 

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W KOSZYKÓWCE, RUMIA 18.12.2006

 

Dziewczęta

 

W zawodach uczestniczyło 5 zespołów. Turniej rozgrywany był w systemie „każdy z każdym”. Zawodniczki grały 4 kwarty po 5 minut, przy obniżonym poziomie kosza.

 

Skład naszej drużyny:

1.      Patrycja Gibas VI a

2.      Dominika Pankow VI a

3.      Agata Błaś VI a

4.      Ania Bajurska VI a

5.      Basia Reszka VI a

6.      Hania Idziak VI a

7.      Falkiewicz Ola VI a

8.       Klaudia Szott VI a

9.      Paulina Jerzak VI b

10.  Natalia Licbarska VI d

11.  Natalia Kamińska VI d

12.  Kasia Krawczyk VI a

Ostatecznie zajęłyśmy 1 miejsce i zakwalifikowałyśmy się do rozgrywek powiatowych. (odbędą się na początku 2007 roku).    

 

 

Chłopcy

 

Drużyna chłopców po zaciętej walce zajęła II miejsce w MIMS w koszykówce

 

Skład naszej drużyny:

1.      Kabaja Damian VI E,

2.      Wiśniewski Wojciech VI D,

3.      Małachowski Paweł VI B,

4.      Podwysocki Jakub VI B,

5.      Wójcik Maciej VI A,

6.      Miszewski Kevin VI A,

7.      Rudziński Jakub VI D,

8.      Wrzesiński Adrian VI D,

9.      Hinski Mateusz V C

 

 

Opiekun grupy: Daniel Hadam

Talentiada

Dnia 20 listopada 2006r uczniowie klas 4 i 5 wystartowali w Talentiadzie (mistrzostwa w grach para tenisowych) zajmując I miejsce w obydwu kategoriach wiekowych zespołowo, tym samym kwalifikując się do zawodów na szczeblu wojewódzkim, oraz uczniowie klas IV Klaudia Warachowska i Szmon Lip zajęli I miejsca indywidualnie.

Drużyny wystartowały w składzie:

Opiekun: Anna Brodacka

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
w MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZAT

Reprezentacja dziewcząt wywalczyła Mistrzostwo Rumi w mini piłce ręcznej, tym samym kwalifikując się do PIMS w Bożym Polu Wielkim gdzie w dniu 4.01.2007r. zdobyła wice-mistrzostwo PIMS, ulegając tylko SP z Orla.

  1. Błaś Agata
  2. Duda Karolina
  3. Szwejkowska Agata
  4. Licbarska Natalia
  5. Gibas Patrycja
  6. Pankow Dominika
  7. Richter Patrycja
  8. Krawczyk Katarzyna
  9. Szott Klaudia
  10. Gwardiak Aleksandra
  11. Idziak Hanna
  12. Falkiewicz Aleksandra
  13. Gumińska Paulina
  14. Bajurska Anna

Opiekun: Alina Treder

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
w MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Drużyna chłopców zajęła I miejsce w MIMS i zakwalifikowała się do PIMS , które odbyły się 5.01.2007 r. w Wejherowie, zdobywając w nich 7 miejsce.

  1. Paweł Małachowski
  2. Jakub Podwysocki
  3. Seweryn Gęsicki
  4. Michał Jeżewski
  5. Dariusz Formella
  6. Mateusz Rafalski
  7. Wojciech Wiśniewski
  8. Łukasz Chołka

Opiekun: Ziemowit Bernatowicz

JK, Rumia, 17.11.2011.