Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta 
    Terminy konsultacji dla rodziców
rok szkolny 2016/2017
cyfra przy dniu tygodnia oznacza kolejny w miesiącu  numer tygodnia
 
    Nauczyciel Dzień Godzina sala  
    A.Andrachiewicz 3 wtorek 16.00- 17.00 30/127  
    A. Andruszkiewicz 3 czwartek 16.00- 17.00 6  
    A. Bajurska 4 wtorek 16.25- 17.25 103  
    K.Bąkowska 3 czwartek 16.20- 17.20 7  
    Z.Bernatowicz 1 wtorek 16.00- 17.00 pok. naucz.  
    I.Bielińska 1 wtorek 16.00- 17.00 8  
    G. Błasiak        
    A.Brodacka środa 16.00- 17.00 s. gimn.  
    T.Brunath 1 wtorek 16.10- 17.10 145  
    A.Brzezińska 4 czwartek 17.00- 18.00 3  
    H.Buchna 2 czwartek 16.45- 17.45 8  
    V.Cembrowska 1 poniedziałek 17.30- 18.30 44  
    J.Cholawo 3 czwartek 16.20- 17.20 pok. naucz.  
    M.Cierocki 1 poniedziałek 16.00- 17.00 31  
    Z. Ciesielski 1 środa 16.00- 17.00 ob. sportowy  
    R.Cieślińska 3 czwartek 16.00- 17.00 205  
    J.Cylke zgodnie z planem dyżurów psychologa  
    V. Czechowska        
    A.Dąbrowska zgodnie z planem dyżurów pedagoga  
    G.Dąbrowska ostatni czwartek 16.00- 17.00 145  
    I Dopka 1 wtorek 16.00- 17.00 6  
    D.Dubiel-Stojek 1 czwartek 16.00- 17.00 124  
    M.Farion 4 środa 16.00- 17.00 217  
    J.Fonfara-Gręziak 3 poniedziałek 16.00- 17.00 3  
    I.Głąbska 1 czwartek 16.00 - 17.00 125  
    K. Golla 4 czwartek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    P.Graś 2 czwartek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    E.Gronau 3 czwartek 17.00- 18.00 106  
    E.Grzemska I czwartek 16.00 - 17.00 102  
    M. Gudalewska 3 czwartek 16.00 - 17.00 30  
    N. Habyk        
    D.Hadam 1 środa 16.00 - 17.00 ob. sportowy  
    K.Hoła zgodnie z planem dyżurów pedagoga  
    E.Idziak 3 poniedziałek 16.30 - 17.30 207  
    J.Jahns 1 środa 17.30 - 18.30 114  
    E. Jankowska - Giermek        
    G.Jerzyk 3 środa 16.00 - 17.00 147  
    S. Jerzyk 2 piątek 16.30 - 17.30 pok. naucz.  
    S.Joryn 1 wtorek 16.00 - 17.00 205  
    T. Kania 1 czwartek 17.00- 18.00 147  
    L.Kiersznikiewicz 1 poniedziałek 16.00- 17.00 123  
    J.Kijowska 1 wtorek 17.30- 18.30 pok. naucz.  
    H.Klajnszmit 3 wtorek 16.00 - 17.00 30  
    M.Kontna 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 225  
    B.Kordaczuk 1 wtorek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    B.Kornath-Nowak 2 czwartek 16.00 - 17.00 29  
    G.Kossakowska 2 czwartek 16.00 - 17.00 2  
    K.Kowalczyk 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    E.Kozakiewicz 2 poniedziałek 17.00 - 18.00 11  
    G.Krawiec 1 wtorek 16.00 - 17.00    
    K.Krepel 1 środa 16.30 - 17.30 pok. naucz.  
    J.Kulewitz 1 piątek 16.30 - 17.30 świetlica  
    T.Kurc 1 wtorek 16.00 - 17.00    
    A.Kurowska-Jurczak 3 czwartek 16.00 - 17.00 103  
    A.Kwolek 1 poniedziałek 16.15 - 17.15 32  
    K.Lademann 2 czwartek 16.30 - 17.30 11  
    J.Lelito środa 16.00 - 17.00    
    E.Łągwa 1 poniedziałek 16.00 - 17.00    
    A.Ługiewicz        
    I.Maćkowiak        
    B.Matusiak 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    I.Miłosz 1 czwartek 16.00 - 17.00 3  
    A.Młodzikowska 1 poniedziałek 16.00- 17.00 biblioteka  
    A.Mroczkowska 1 wtorek 16.00- 17.00 128  
    I.Nowoczyn        
    P.Osak 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 3  
    A.Ossowicka        
    D. Pacek 10 kwietnia      
    B. Pawłowska 4 wtorek 16.40 - 17.40 44  
    W.Peck-Stypułkowska 3 czwartek 16.00 - 17.00 107  
    E.Plewińska        
    J.Próchniak 3 czwartek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    J.Rafalska 3 czwartek 16.00 - 17.00 104  
    P.Rodak 1 środa 16.00- 17.00 3  
    A.Rogowska 1 środa 16.00 - 17.00    
    B. Rossa-Stopczyńska 1 poniedziałek 16.30 - 17.30 221  
    M.Rumian        
    R.Sawicki 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 ob. sportowy  
    J.Skałbania  1 środa 18.00 - 19.00 138  
    M.Słowińska 1 czwartek 16.30 - 17.30 pok. naucz.  
    G.Sowa 1 piątek 16.00 - 17.00 ob. sportowy  
    R.Stolarczyk 1 czwartek 16.00 - 17.00 31  
    K.Strumnik-Drabińska 1 środa 16.00 - 17.00 127  
    M.Suchocka        
    M.Suchomska 1 wtorek 16.00 - 17.00 242  
    A. Szarmach        
    M.Szczepański 1 środa 16.00- 17.00 o. sportowy  
    M.Szumachowska 1 czwartek 16.00- 17.00 pok. naucz.  
    J. Szyba 1 środa 16.00- 17.00 101  
    J.Szymańska 2 wtorek 16.00 - 17.00    
    K.Światek-Trościanko 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 ob. sportowy  
    M.Świątek 3 czwartek 16.00 - 17.00    
    I. Świtońska 4 czwartek 16.30 - 17.30 101  
    M. Taube        
    G. Theis 4 wtorek 16.25 - 17.25 107  
    A.Treder 1 środa 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
    W.Udalska 1 poniedziałek 16.30 - 17.30 234  
    A.Walczuk 1 wtorek 16.30 - 17.30 104  
    J.Władkowska 1 środa 17.00 - 18.00    
    M.Włodarski 1 wtorek 16.00 - 17.00 125  
    E.Wodniczak 4 poniedziałek 16.00 - 17.00    
    K.Wrotniak 3 czwartek 16.00- 17.00 105  
    J.Zalewska-Harmacinska 2 piątek 16.00- 17.00 52  
    A.Zarzycka 1 poniedziałek 16.00- 17.00 121  
    A.Ziniewicz 1 wtorek 16.00 - 17.00 o. sportowy  
    N.Żbikowska 1 wtorek 16.00 - 17.00 o. sportowy  


 


Top

26-04-2017 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
1.108.633