Zespół Szkół Ogólnokształcących
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Rumi
 im. kpt. ż.w. K.O. Borchardta 

ul. Stoczniowców 6, 84-230 Rumia
tel./fax (58) 671 29 17, tel. (58) 671 83 07
e-mail: sp9@rumia.edu.pl

  Terminy konsultacji dla rodziców
rok szkolny 2018/2019
cyfra przy dniu tygodnia oznacza kolejny w miesiącu  numer tygodnia

 

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Sala

 

Bielińska Iwona

wtorek

16:00 – 17:00

8

 

Klajnszmit Halina

czwartek

16:00 – 17:00

102

 

Wrotniak Krystyna

środa

16:00 – 17:00

101

 

Zarzycka Aleksandra

1 poniedziałek

16:00 – 17:00

121

 

Andrachiewicz Aleksandra

1 wtorek

17:00

 
 

Andruszkiewicz Ewa

2 środa

15:30 – 16:30

 
 

Bajurska Alicja

1 poniedziałek

16:00

 
 

Bartoszewska Marta

ostatni piątek

15:30 – 16:30

225

 

Bernatowicz Ziemowit

wtorek, czwartek

16:30 – 18:00

obiekt sportowy

 

Brodacka Anna

1 piątek

16:30 – 17:30

obiekt sportowy

 

Brunath Teresa

1 wtorek

16:10

 
 

Cembrowska Violetta

2 poniedziałek

16:00 – 17:00

 
 

Cholawo Joanna

2 środa

15:30 – 16:30

 
 

Chuchro Anna

3 poniedziałek

15:30 – 16:30

 
 

Cichy Anna

ostatni czwartek

16:20 – 17:20

obiekt sportowy

 

Cierocki Marek

ostatni poniedziałek

15:30 – 16:30

 
 

Cylke Joanna

w godzinach pracy psychologa

 

Czerwonko Aleksandra

ostatni piątek

15:30 – 16:30

204

 

Dubiel-Stojek Dorota

1 wtorek

16:20 – 17:30

124

 

Farion Małgorzata

ostatni wtorek

15:30 – 16:30

biblioteka

 

Fonfara-Gręziak Joanna

ostatni wtorek

16:20 – 17:20

3

 

Głąb Joanna

ostatnia środa

16:30 – 17:30

obiekt sportowy

 

Golla Katarzyna

4 czwartek

16:00 – 17:00

4

 

Graś Paulina

2 środa

15:30 – 16:30

2

 

Gudalewska Małgorzata

1 środa

15:30 – 16:30

 
 

Hoła Karina

w godzinach pracy pedagoga

 

Idziak Elżbieta

1 poniedziałek

16:20 – 17:20

207

 

Jahns Joanna

ostatni piątek

17:00 – 18:00

 
 

Jasińska Patrycja

3 czwartek

15:30 – 16:20

29

 

Jerzyk Grzegorz

1 poniedziałek

16:20 – 17:10

147

 

Jerzyk Sylwia

1 poniedziałek

16:00 – 17:00

 
 

Kalinowska Dorota

3 czwartek

16:30 – 17:30

33

 

Kiersznikiewicz Leszek

2 wtorek

16:20 – 17:00

123

 

Kijowska Jolanta

1 poniedziałek

15:30 – 16:30

 
 

Kordaczuk Beata

2 środa

15:30 – 16:30

 
 

Kossakowska Grażyna

3 czwartek

15:30 – 16:30

102

 

Kowalczyk Katarzyna

4 poniedziałek

16:20 – 17:20

2

 

Kozakiewicz Elżbieta

2 poniedziałek

17:00 – 18:00

 
 

Krawiec Gabriela

1 czwartek

15:30 – 16:30

106

 

Kulewitz Justyna

1 wtorek

16:00 – 17:00

świetlica

 

Kurkowska Joanna

1 środa

15:30 – 16:30

206

 

Kurowska-Jurczak Anna

2 środa

15:30 – 16:30

103

 

Kwolek Agnieszka

1 poniedziałek

15:30 – 16:30

32

 

Lelito Joanna

w godzinach pracy psychologa

 

Ługiewicz Agnieszka

1 czwartek

15:30 – 16:30

biblioteka

 

Maciejewski Paweł

1 poniedziałek

16:20 – 17:00

obiekt sportowy

 

Maćkowiak Iwona

1 wtorek

15:30 – 16:20

205

 

Matusiak Benigna

2 środa

15:30 – 16:20

2

 

Miłosz Iwona

1 czwartek

15:30 – 16:20

52

 

Młodzikowska-Zachar Anna

1 środa

15:30 – 16:30

biblioteka

 

Nowakowska Anna

ostatni czwartek

16:20 – 17:05

 
 

Okuniewska Grażyna

ostatni poniedziałek

16:20 – 17:00

54

 

Osak Paulina

1 wtorek

15:30 – 16:30

7

 

Ossowicka Aleksandra

1 czwartek

16:00 – 17:00

 
 

Pacek Dorota

1 poniedziałek

16:00 – 17:00

 
 

Paczoska Ewa

3 czwartek

16:00 – 17:00

 
 

Pasek Krzysztof

3 czwartek

15:30 -16:30

30

 

Peck-Stypułkowska Wioletta

1 poniedziałek

16:00 – 17:00

 
 

Próchniak Joanna

4 środa

16:00 – 17:00

 
 

Rafalska Jolanta

2 środa

15:30 – 16:30

 
 

Rogowska Anna

3 czwartek

15:30 – 16:20

105

 

Rossa-Stopczyńska Beata

1 czwartek

15:30 – 16:00

 
 

Rumian Monika

1 wtorek

16:00 – 17:00

świetlica

 

Sawicki Robert

1 środa

15:30 – 16:30

obiekt sportowy

 

Senetelli-Nawrocka Anna

1 poniedziałek

15:30 – 16:30

31

 

Słowińska Małgorzata

ostatni czwartek

15:30 – 16:30

 
 

Sonnberg-Kaczorowska Anna

1 czwartek

16:30 – 17:30

 
 

Sowa Gabriela

1 wtorek

15:30 – 16:30

obiekt sportowy

 

Stolarczyk Robert

1 poniedziałek

15:30 – 16:30

223

 

Strumnik-Drabińska Katarzyna

1 wtorek

15:30 – 16:30

127

 

Strzałkowski Paweł

2 piątek

16:00 – 17:00

 
 

Suchocka Małgorzata

wg dziennika konsultacji

 

Szczepański Mirosław

1 środa

16:30

obiekt sportowy

 

Szyba Anna

w godzinach pracy pedagoga i doradcy zawodowego

 

Szyba Jacek

poniedziałek

16:20 – 17:00

obiekt sportowy

 

Świątek-Trościanko Katarzyna

4 poniedziałek

15:20 – 16:20

obiekt sportowy

 

Świtońska Iwona

ostatni czwartek

16:00 – 16:45

 
 

Taube Marzenna

1 wtorek

16:30

138

 

Theis Gabriela

1 poniedziałek

15:30 – 16:30

107

 

Treder Alina

3 wtorek

15:30 – 16:30

obiekt sportowy

 

Udalska Wioleta

1 poniedziałek

16:30

 
 

Walczuk Alicja

1 wtorek

15:30 – 16:30

104

 

Wandtke Aleksander

1 poniedziałek

16:00 – 17:00

 
 

Wilkanowska-Szczęsny Agnieszka

1 piątek

16:00 – 17:00

35

 

Wiśniewska Anna

1 środa

15:30 – 16:30

123

 

Włodarski Mateusz

1 czwartek

15:30 – 16:30

30

 

Wodniczak Ewa

1 wtorek

15:30 – 16:30

 
 

Zalewska-Harmacińska Joanna

1 środa

15:30 -16:30

 
 

Ziniewicz Artur

1 wtorek

15:30 – 16:15

obiekt sportowy


 

Top

14-12-2018 © Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
2.350.355