Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
 

Wybierz rocznik:

2012 / 2013   2011 / 2012   2010 / 2011   2009 / 2010
2008 / 2009   2007 / 2008   2006 / 2007   2005 / 2006
2004 / 2005   2003 / 2004   2002 / 2003   2001 / 2002
2000 / 2001   1999 / 2000   1998 / 1999   1997 / 1998

 

Osiągnięcia 2012/2013

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów T. Dranicki
V miejsce w XIII edycji Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Kaszubach T. Dranicki, L. Rzeźnikowska, M. Terpiłowska
Nauczyciel prowadzący: L. Kiersznikiewicz
Udział w VII edycji Wejherowskiego Konkursu Literackiego „Powiew Weny N. Bronk;
Nauczyciel prowadzący: I. Głąbska
Udział w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Scenicznych o tematyce HIV/AIDS pod hasłem "HIV nie wybiera - wybór należy do nas. Świadomość - Odpowiedzialność - Zdrowie" uczniowie klas IIa i IIb;
Nauczyciel prowadzący: A. Młodzikowska - Zachar;
II miejsce w etapie rejonowym zakwalifikowanie do etapu centralnego w Warszawie "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922 - O niepodległość i granice Rzeczypospolitej" T. Dranicki;
Nauczyciel prowadzący: L. Kierszikiewicz;
Udział w IX Powiatowej Olimpiadzie Matematyczno - Fizycznej D. Bojar, J. Januszkiewicz, P. Zieliński;
Nauczyciel prowadzący: A. Andrachiewicz, T. Kurc, L. Szyszka
Udział w Konkursie „Lubię fizykę M. Tomaszewska;
Nauczyciel prowadzący: A. Andrachiewicz;
Udział w Konkursie Wiedzy o Morzu P. Rembelska, M. Terpiłowska, K. Nurek;
Nauczyciel prowadzący: I. Miłosz;
Udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Pokaż nam język Zakwalifikowani do półfinału – S. Olchowik, >W. Pawłowska.
Pozostali uczestnicy – A. Kuba, D. Papke, P. Opanowski, L. Rzeźnikowska;
Nauczyciel prowadzący: J. Władkowska;
Udział w II edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Miłosnej „Miłość niejeden zna język D. Mikołajewska, K. Zalewska;
Nauczyciel prowadzący: M. Taube;
Wewnątrzszkolny konkurs poezji śpiewanej poświęcony twórczości J. Kaczmarskiego w dwóch kategoriach – recytacja i śpiew E. Nierzwicka, N. Bronk, J. Kiełczyńska;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek, M. Taube
Udział w etapie szkolnym VI Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego W. Pawłowska, S. Olchowik, M. Terpiłowska, A. Ostrowski, K. Żmuda;
Nauczyciel prowadzący: J. Władkowska
III miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej D. Bojar, M. Kramer, J. Januszkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: T. Hoła
Wyróżnienie w Konkursie Biblijnym na etapie metropolitalnym T. Dranicki;
Nauczyciel prowadzący: ks. P. Przyborek
Udział w etapie szkolnym Ligi Matematycznej J. Januszkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: T. Kurc
Udział w etapie szkolnym XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej K. Karczewski, E. Nierzwicka, D. Girek, M. Tomaszewska, P. Czerwionke, M. Szweda, M. Gowiński, K. Zalewska, A. Cylińska;
Nauczyciel prowadzący: A. Młodzikowska-Zachar
Wyróżnienie w etapie rejonowym XV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg M. Tomaszewska, P. Czerwionke;
Nauczyciel prowadzący: T. Brunath
Wynik bardzo dobry, Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik T. Dranicki, A. Ostrowski;
Nauczyciel prowadzący: K. Strumnik-Drabińska
Wyróżnienie w międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim poezji Jacka Kaczmarskiego w kategorii poezji śpiewanej D. Mikołajewska;
Nauczyciel prowadzący: M. Taube
Wyróżnienie w Konkursie na hasło promocyjne dotyczące zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych organizowanym w ramach projektu pn "Kampania promocyjno-informacyjna oraz aktywna edukacja dotycząca zagospodarowania elektroodpadów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego" P. Dejewska;
Nauczyciel prowadzący: K. Strumnik - Drabińska
Uczniowie zakwalifikowali się do finału konkursu "Po co Unii Europejskiej Polska?”; K.Bożek, W. Pawłowska, S. Bąkowska, D. Bojar, K. Radkowska, M. Grochowska, T. Dranicki;
Nauczyciel prowadzący: L. Oglęcka
Konkurs wiedzy o Niemczech „Deut – Land – Nachbarland 2012/2013” T. Dranicki, B. Czyżniak;
Nauczyciel prowadzący: L. Penkowska;

Osiągnięcia 2011/2012

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów M. Wołosiak;
I m w VI edycji Wejherowskiego Konkursu Literackiego „Powiew Weny M. Wołosiak;
Nauczyciel prowadzący: I. Głąbska
Udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej „Przystanek: Bruksela J. Kiełczyńska;
Nauczyciel prowadzący: L. Kiersznikiewicz
Udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Herbert w oczach młodych Pomorzan D. Mikołajewska;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w XII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu T. Dranicki;
Nauczyciel prowadzący: I. Miłosz
II miejsce w klasyfikacji zespołowej w XII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu N. Bronk, J. Kiełczyńska, T. Dranicki;
Nauczyciel prowadzący: I. Miłosz
Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Scenicznych o tematyce HIV/AIDS „Wiedza ratuje życie P. Filipkowska, P.Popowska, D. Mikołajewska, M. Blaszke, M. Grot
Nauczyciel prowadzący: A. Młodzikowska-Zachar, Violetta Czechowska
V miejsce oraz nagroda publiczności w I Powiatowym Konkursie Piosenki o Tematyce Miłosnej „Miłość niejeden zna język D. Mikołajewska, W. Suchecka, M. Halman;
Nauczyciel prowadzący: J. Skałbania
Udział w Konkursie poezji śpiewanej W. Suchecka, M. Halman, D. Mikołajewska;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek, Jan Skałbania
Udział w XXIV Olimpiadzie Filozoficznej K. Żmuda;
Nauczyciel prowadzący: A. Zarzycka
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych E. Paszylk;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder
Udział w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych Natalia Kamińska, Natalia Licbarska, Maja Nowak, Martyna Kreft, Magdalena Gawęcka, Monika Gawęcka, Martyna Tomczak, Katarzyna Hoszko;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder
Halowe Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w LA - bieg na 30m - II miejsce R. Kiersznikiewicz;
Nauczyciel prowadzący: D. Hadam
Halowe Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w LA - pchnięcie kulą - IV miejsce Ł. Golasiński;
Nauczyciel prowadzący: D. Hadam
Udział w Halowych Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w LA P. Richter, K. Zajewska, M. Kreft, P. Rembelska, N. Kamińska;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder
Udział w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Unihokeju Dziewcząt N. Kamińska, N. Licbarska, M. Nowak, M. Kreft, M. Gawęcka;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder
Rozładunek darów żywnościowych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rumi B. Czyżewski, A. Sudnik, M. Blaszke, Ł. Golasiński, Sz. Rębisz, P. Ożarowski, I. Krasicki, Ł. Gulewicz, H. Wojna, A. Draszanowski, M. Ligmanowski, P. Krauza, P. Makarski, D. Orłowski, M. Kramer, J. Kobierowski, J. Wojak, P. Jaroszewski, G. Bladowski, A. Borowski, Sz. Skiendziel, M. Zielonka, K. Żmuda, Ł. Mueller
Nauczyciel prowadzący: G. Sowa, A. Treder, K. Świątek - Trościanko
Akcja „Serce w konserwie P. Lulińska, Sz. Skiendziel, Ł. Gulewicz, Ł. Golasiński, M. Krupińska, M. Blaszke, D. Muza, P. Richter, A. Golla, M. Blaszke, M. Kreft, P. Makarski, K. Zaborowska, A. Horzela, P. Filipkowska;
Nauczyciel prowadzący: G. Sowa, A. Treder, K. Świątek - Trościanko
Kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy P. Lulińska, Sz. Skiendziel, Ł. Gulewicz, Ł. Golasiński, M. Krupińska, M. Blaszke, D. Muza, P. Richter, A. Golla, M. Blaszke, M. Kreft, P. Makarski, K. Zaborowska,A. Horzela, P. Filipkowska;, Nauczyciel prowadzący: G. Sowa, A. Treder, K. Świątek - Trościanko
Czytanie dzieciom M. Kreft, A. Sosińska, N. Krawczyk, A. Hirsch,M. Rzepka
Nauczyciel prowadzący: G. Sowa, A. Treder, K. Świątek - Trościanko
Pomoc w nauce uczniom Szkoły Podstawowej Nr 9 D. Bojar, P. Rembelska, O. Cieśliński, N. Bronk, A. Sakaluk, A. Kubicka
Nauczyciel prowadzący: G. Sowa, A. Treder, K. Świątek - Trościanko
Pomoc w wydawaniu posiłków w stołówce M. Patryk, N. Kamińska, N. Galent
Nauczyciel prowadzący: G. Sowa, A. Treder, K. Świątek - Trościanko
II miejsce w Powiatowym Konkursie Fizycznym D. Bojar, M. Konkel
Nauczyciel prowadzący: A. Andrachiewicz
Udział w Powiatowym >Konkursie Fizyczny T. Branicki, J. Januszkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: A. Andrachiewicz
XIV Powiatowy Festiwal Poezji w Języku Angielskim - wyróżnienie w kategorii piosenka D. Życzko, J. Januszkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: J. Władkowska
V miejsce w III Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej J. Januszkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: T. Kurc
Wyróżnienie w VII Ogólnopolski Konkursie "Prymas Polski Kard. August Hlond; Bogu i Ojczyźnie" J. Kiełczyńska;
Nauczyciel prowadzący: ks. T. Makowski
V miejsce w VIII Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej; K. Zaborowska;
Nauczyciel prowadzący: L. Szyszka
VI miejsce w VIII Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej; M. Konkel;
Nauczyciel prowadzący: L. Szyszka
Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim poezji Jacka Kaczmarskiego w kategorii poezja śpiewana; D. Mikołajewska;
Nauczyciel prowadzący: J. Skałbania
Udział w Konkursie Recytatorskim poezji Jacka Kaczmarskiego w kategorii recytacje wierszy; P. Popowska;
Nauczyciel prowadzący: I. Głąbska

Osiągnięcia 2010/2011

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów M.Wołosiak
III m w V edycji Wejherowskiego Konkursu Literackiego „Powiew Weny M. Wołosiak;
Nauczyciel prowadzący: I. Głąbska
Udział w Olimpiadzie Tematycznej „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego M. Wojciechowski, P. Gręziak, M. Groth
Nauczyciel prowadzący: L. Kiersznikiewicz
Udział w XXVI Olimpiadzie Ekologicznej Zespół 2LO;
Nauczyciel prowadzący: A.Młodzikowska - Zachar
Udział w Przeglądzie Małych Form Teatralnych o tematyce profilaktyka uzależnień, profilaktyce HIV/AIDS organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wejherowie. P. Filipkowska, A. Horzela, D. Madeja;
Nauczyciel prowadzący: A.Młodzikowska - Zachar, V. Czechowska
Wyróżnienie w Szkolny Konkursie poświęconym twórczości Marka Grechuty D. Mikołajewska;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek, M. Taube
II m w Konkursie Ekologicznym
Patrz i zmieniaj
M. Wołosiak;
Nauczyciel prowadzący: A.Młodzikowska - Zachar, K. Strumnik-Drabińska
Udział w finale Konkursu wiedzy o Niemczech Deutsch-Land_Nachbarland P. Gręziak;
Nauczyciel prowadzący: J. Gajewska
Udział w Konkursie recytatorskim poświęcony Jackowi Kaczmarskiemu M. Halman, W. Suchecka, A. Horzela;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek, M. Taube
I m w Szkolnm Konkursie Ortograficznym D. Papke;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek, I. Głąbska
II m w Szkolnm Konkursie Ortograficznym A. Ostrowski;
Nauczyciel prowadzący
D. Dubiel-Stojek,
I. Głąbska
III m w Szkolnm Konkursie Ortograficznym M. Kohnke;
Nauczyciel prowadzący: D. Dubiel-Stojek,I. Głąbska
IV m w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarowej „Młodzież zapobiega pożarom M. Bronowicki, M. Stroński, M. Wieskowska;
Nauczyciel prowadzący: K. Hoła
Udział w etapie rejonowym Konkursu Biblijnego N. Kniaźiew, D. Górska, A. Ruchniewicz;
Nauczyciel prowadzący: K. Kowalczyk, ks. A. Jaranowski, ks. T. Makowski
Udział w Olimpiadzie Filozoficznej M. Wołosiak, P. Sienkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: A. Zarzycka
Udział w Powiatowych Zawodach Obrony Cywilnej Sz. Rębisz, A. Dmochiewicz;
Nauczyciel prowadzący: K. Hoła
Udział w Lidze Matematycznej UG M. Wołosiak, M. Konkol, K. Zaborowska;
Nauczyciel prowadzący: L. Szyszka
Udział w Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej K. Zaborowska, M. Wołosiak;
Nauczyciel prowadzący: L. Szyszka
Udział w IV Bałtyckiej Olimpiadzie Języka Angielskiego O. Cypriański, P. Filipkowska, A. Horzela, P. Popowska, M. Więskowska, P. Sowirki;
Nauczyciel prowadzący: J. Władkowska, J. Szymańska
Udział w Konkursie Matematyczny „Kangur M. Kohnke;
Nauczyciel prowadzący: T. Kurc
V m w Powiatowej Licealiadzie w piłce koszykowej dziewcząt K. Hoszko, D. Ościsłowska, N. Kamińska, M. Nowak, M. Gawęcka, M. Gawęcka, N. Licbarska, A. Guzowska, A. Zujewska;
Nauczyciel prowadzący: G. Sowa
II m w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w unihokeju A. Czerwicka, N. Kamińska, N. Licbarska, A. Guzowska, A. Zujewska;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder
III m w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych LA N. Kamińska;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder</td>
III m w Międzyszkolnym Turnieju „Bądź bezpieczny na drodze H. Wojna, M. Wóltański;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder
V m w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt N. Kamińska, K. Hoszko, K. Śledzik, A. Guzowska, M. Tomczak, M. Zalewska, M. Kramer, M. Figura, E. Paszylk;
Nauczyciel prowadzący: K. Świątek - Trościanko
IV m w Pucharze Piątek Piłkarskich w Wejherowie M. Mamrot, K. Banaś, R. Kiersznikiewicz, A. Wańkowicz, J. Dorsz, M. Piskozub, R. Rodziak;
Nauczyciel prowadzący: D. Hadam
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ „Animals” - wolontariat D. Krzyżówek, A. Szczygielska oraz pozostali uczniowie szkoły;
Nauczyciel prowadzący: M. Pranczke
Ogólnopolska akcja „Podziel się posiłkiem” - rozładunek żywności z Chojnickiego Banku Żywności - wolontariat uczniowie;
Nauczyciel prowadzący: V. Czechowska, G. Sowa
Ogólnopolska akcja „Czytamy razem” - wolontariat A. Horzela, N. Kniaziew;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder, G. Sowa
Udział w okazjonalnych akcjach wolontariatu - np. kwesta na rzecz XIX finału WOŚP uczniowie;
Nauczyciel prowadzący: A. Treder, G. Sowa

Osiągnięcia 2009/2010

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów M.Wołosiak;
II m-ce w międzyszkolnym konkursie historycznym "Tu się wszystko zaczęło" F.Gołas;
Nauczyciel prowadzący: L.Kiersznikiewicz
Laureaci konkursu „Polska w Unii” organizowanego dla szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego przez Ośrodek Badań Integracji Europejskiej Uniwersytetu Gdańskiego J.Sitnik, M.Małek; Nauczyciel prowadzący: A.Król
II m w Wojedódzki Konkursie Recytatorskim "Herbert w oczach młodych Pomorzan" A.Antosiak;
Nauczyciel prowadzący: D.Dubiel - Stojek
Laureatka eliminacji lokalnych i finalistka eliminacji ogólnopolskich „Ośmiu Wspaniałych M.Iwańska;
Nauczyciel prowadzący: A.Treder, G.Sowa
II m w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Jacka Kaczmarskiego A. Antosiak;
Nauczyciel prowadzący: D.Dubiel - Stojek

Osiągnięcia 2008/2009

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów A.Bałkowska;
Konkurs Wiedzy o Pomorzu i Kaszubach V m-ce w powiecie A.Bałkowska, A.Janus, M.Mach;
Nauczyciel prowadzący: I.Miłosz
Wyróżnienie w prezentacjach scenicznych pt."Nie daj szansy AIDS" w Przeglądzie Małych Form Teatralnych A.Bałkowska, A.Janus, I.Czaja, S.Witkowski, M.Gulcz, Nauczyciel prowadzący: A.Dąbrowska, V.Czechowska, A.Młodzikowska - Zachar
II m-ce w Konkursie Recytatorskim A.Bałkowska,
Nauczyciel prowadzący: I.Głąbska
Udział w etapie okręgowym Olimpiady "Losy Żolnierza" F. Gałas, Nauczyciel prowadzący: L.Kiersznikiewicz
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej M.Nadstawny,
Nauczyciel prowadzący: I.Miłosz
Wyróżnienie w Mini Festiwalu Mlodych Talentów 2009 M.Nadstawny, S.Momot
Nauczyciel prowadzący: A.Glinka
Udzial w I etapie wojewódzkiego konkursu chemicznego im. prof. A. Swinarskiego A.Balkowska
Nauczyciel prowadzący: K.Strumnik - Grabińska
Konkurs Recytatorski A.Balkowska
Nauczyciel prowadzący: I.Głąbska
II m-ce chlopców i III m-ce dziewczą w Mistrzostwach Powiatu w Bowlingu Szkól Ponadgimnazjalnych A.Zujewska, A.Puzdrowska, K.Khas, M.Mamrot, D.Awsiukiewicz, K.Banaś Nauczyciel prowadzący: A.Treder

Osiągnięcia 2007/2008

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów A.Wierzbicka;
Udział w pisemnych eliminacjach okręgowych XX Olimpiady Filozoficznej K.Wicher, W.Kita, M.Wolszon, A.Wyszyński
Nauczyciel prowadzący: A.Zarzycka
III m w VIII edycji Miejskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej drużyna 2LO;
Nauczyciel prowadzący: K.Hoła
I m w Miejskim Konkursie Recytatorskim Śladami Herberta A.Antosiak;
Nauczyciel prowadzący: D.Dubiel - Stojek
II m w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Herbert w oczach młodych Pomorzan" A. Antosiak;
Nauczyciel prowadzący: D.Dubiel - Stojek
II m w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Jacka Kaczmarskiego A. Antosiak;
Nauczyciel prowadzący: D.Dubiel - Stojek

Osiągnięcia 2006/2007

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów A.Dąbrowska;
Udział w wojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych - Polska w NATO K.Makarska, D.Okoń, K.Walczak;
Nauczyciel prowadzący: K.Hoła
Udział w III edycji prezentacji form scenicznych o tematyce HIV/AIDS i Antynikotynowej Zespół uczniów 2LO
Nauczyciel prowadzący: A.Młodzikowska - Zachar
II m w etapie wojewódzkim XXXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego M.Grochowski, Ł.Mroziński, B.Sławianowski
Nauczyciele prowadzący: D.Hadam, Z.Bernatowicz
Laureatki eliminacji lokalnych XIII edycji ogólnopolskiego konkursu OŚMIU WSPANIAŁYCH A.Dąbrowska, K.Dąbrowska
Nauczyciele prowadzący: A.Dąbrowska, V.Czechowska
Wyróżnienie w III Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej T.Maciejkiewicz;
Nauczyciel prowadzący: L.Szyszka
II m w Powiatowej Licealiadzie w Kręglarstwie Klasycznym M.Gutteter, A.Hoszko, M.Patyk, A.Popowicz, M.Meller
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
II m w biegu na 1000 m, III m w biegu na 600 m w Powiatowej Licealiadzie w Halowej LA M.Kass, K.Tomczak
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
II m w biegu na 800 m, V m w biegu na 1500 m w Powiatowej Licealiadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych K.Tomczak, M.Kass
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
VI m w biegu na 800 m w Finale Wojewódzkim Licealiady w Indywidualnych Biegach Przełajowych K.Tomczak;
Nauczyciel prowadzący: M.Musiał
II m, IVm w biegu na 400 m w Powiatowej Licealiadzie w LA K.Tomczak, M.Kass
Nauczyciel prowadzący: M.Musiał

Osiągnięcia 2005/2006

Top
Stypendium Prezesa Rady Ministrów, II m na Olimpiadzie Naukowej, udział w etapie okręgowym Konkursu POLSKA W UNII, udział w etapie okręgowym XXI Olimpiady Ekologicznej J.Borkowska;
Udział w IX Młodzieżowym Parlamencie Ekologicznym N.Romanowska, M.Płuska, M.Kicińska
Udział w projekcie Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku - Zaproś gości do swojej miejscowości S.Begier, M.Wojtasik;
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Filozoficznej A.Odowska;
Wyróżnienie w półfinale konkursu zarządzania wirtualnym przedsiębiorstwem Biznes Junior 2006 K.Wieczonkowska, S.Konopka, K.Konopa, I.Kalkowska, J.Borkowska;
III m w etapie wojewódzkim XXXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego D.Borowiak, M.Grochowski, Ł.Mroziński;
II m w Powiatowym Mini Festiwalu Poezji w Języku Angielskim P.Rudź
Udział w III edycji konkursu wiedzy ekonomicznej Moje finanse - z klasy do klasy M.Licau, M.Podbioł, T.Marcinkowski, B.Sławianowski;

Osiągnięcia 2004/2005

Top
IV m w Ogólnopolskim etapie Konkursu Biznes Junior 2005 K.Wieczonkowska, S.Konopka, K.Konpa, J.Borkowska, K.Letkiewicz
Nauczyciel prowadzący: V.Czechowska
III m w VIII Powiatowym Mini Festiwalu Poezji w Języku Angielskim P.Rudź
Udział w etapie rejonowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym M.Górecki, A.Kowalik
Udział w etapie rejonowym Olimpiady Filozoficznej R.Pawlik
II m w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym drużyna chłopców 2LO
II m w Powiatowej Licealiadzie w Siatkówce drużyna chłopców 2LO
VII m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej drużyna chłopców 2LO
VI m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej drużyna dziewcząt 2LO
II m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Nożnej drużyna chłopców 2LO

Osiągnięcia 2003/2004

Top
Udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Debat Szkolnych A.Wrocławski, P.Wolak, D.Petke
Nauczyciel prowadzący: L.Kiersznikiewicz
I m w skoku w dal, V m w rzucie oszczepem, Im w biegu na 100 m, V m w skoku wzwyż, IIIm w pchnięciu kulą w Wojewódzkiej Licealiadzie w LA A.Kuba, D.Banowska, K.Słupkowski, K.Słupkowski, S.Rogowiec
Nauczyciel prowadzący: Z.Bernatowicz, G.Sowa
IX m w regionalnych eliminacjach XIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej J.Guza;
Nauczyciel prowadzący: A.Młodzikowska - Zachar
Udział w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Niemczech K.Ciskowska, M.Żebrowska, M.Korcz
Nauczyciel prowadzący: L.Penkowska
VII m indywidualnie, Vm zespołowo w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK D.Banowska, drużyna 2LO
Nauczyciel prowadzący: K.Hoła
II m w Międzyszkolnym Konkursie Pożarniczym drużyna 2LO
Nauczyciel prowadzący: K.Hoła
IV m w Powiatowej Licealiadzie w Kręglarstwie Klasycznym I.Miotk, D.Banowska, M.Krampichowska, K.Iglik
Nauczyciel prowadzący: M.Musiał
IV m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Ręcznej M.Widelak, D.Banowska, M.Krampichowska, A.Zuchowicz, K.Kąpielska, K.Orlikowska, E.Żarkowska, J.Brzozowska, N.Rudkowska
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
IV m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej T.Cert, M.Jaworski, M.Tarnopolski, M.Gęsicki, M.Janiszewski, D.Leśniak, M.Grzywacz, P.Wolak
Nauczyciel prowadzący: J.Szyba
I m, III m, VI m, VI m w Powiatowych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych A.Kuba, A.Zuchowicz, E.Żarkowska, K.Dampc
Nauczyciel prowadzący: G.Sowa, Z.Bernatowicz
IV m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej chłopców D.Leśniak, K.Dampc, S.Rogowiec, M.Białk, M.Bieszke, M.Wasiniewski, K.Pałasz, P.Wolak, A.Skrzypiec
Nauczyciel prowadzący: Z.Bernatowicz
V m w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej dziewcząt D.Banowska, J.Brzozowska, M.Widelak, A.Zuchowicz, S.Paubicka, A.Gencza, A.Wrycza, M.Mrowicka, Ż.Sobczuk, K.Orlikowska
Nauczyciel prowadzący: G.Sowa
I m w biegu na 30 m, II m w biegu na 30 m, III m w skoku wzwyż, IV m w skoku wzwyż, I m w skoku w dal, I m w biegu na 30 m, I m w pchnięciu kulą, IV m w biegu na 1000 m w Halowej Licealiadzie w LA A.Kuba, A.Weichbrodt, A.Zuchowicz, Ż.Sobczuk, I.Miotk, K.Słupkowski, S.Rogowiec, K.Damps
Nauczyciel prowadzący: G.Sowa, Z.Bernatowicz
I m w biegu na 600m w Powiatowej Licealiadzie w LA A.Weichbrodt
Nauczyciel prowadzący: G.Sowa
II m, III m w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Ziemnym A.Zuchowicz, U.Kaczykowska
Nauczyciel prowadzący: M.Musiał
Udział w XVI Olimpiadzie Filozoficznej J.Szytniewska
Nauczyciel prowadzący: M.Mielniczuk
Udział w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu "Biznes Junior 2004" Ł.Kowalczuk, Ł.Borzyszkowski, A.Obst, P.Tomaszewski, I.Miotk, M.Kałużny, D.Leśniak, M.Jaworski, M.Łukawska, M.Socha, P.Budzisz, A.Gencza, M.Krampichowska, M.Lipińska, P.Sadowski
Nauczyciel prowadzący: V.Czechowska

Osiągnięcia 2002/2003

Top
VIII m w regionalnych eliminacjach XVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej E.Kluk
Wyróżnienie w XVIII Wojewódzkim Seminarium Astronomiczno - Astronautycznym w Kwidzynie J.Szytniewska
I m w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii odbytego w ramach III Edycji Tygodnia Edukacji Europejskiej I.Stawicka
Nauczyciel prowadzący: J.Władkowska
II m w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej odbytego w ramach III Edycji Tygodnia Edukacji Europejskiej R.Staniszewski
Nauczyciel prowadzący: P.Czachorowski
V m w Wojewódzkim Konkursie na plakat o tematyce europejskiej odbytego w ramach III Edycji Tygodnia Edukacji Europejskiej T.Stojek
IV m w II Mistrzostwach Wiedzy Komputerowej Powiatu Wejherowskiego P.Budzisz, P.Sadowski
Nauczyciel prowadzący: J.Affelt
Wyróżnienie w etapie regionalnym konkursu LOP M.Lezner i D.Leśniak
I m zespołowo, I i II indywidualnie w VI Powiatowym Festiwalu Poezji w Języku Angielskim J.Hofman, N.Szmit, K.Skrzypiec, K.Pokojska, K.Kałęka, A.Krawiec, P.Grabowski, J.Brzozowska, A.Kowalik, A.Erter, W.Szarafin
Nauczyciel prowadzący: J.Władkowska
I m, IV m, I m w Powiatowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego M.Malek, S.Uzdrowska, drużyna dziewcząt
Nauczyciel prowadzący: M.Musiał
II m w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Ręcznej, IV m w Powiatowych Mistrzostwach w Koszykówce, VII m w Powiatowych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych drużyna dziewcząt
Nauczyciel prowadzący: A.Treder, G.Sowa, M.Musiał
I m, III m, I m zespołowo w Powiatowych Mistrzostwach w Kręglarstwie Klasycznym I.Miotk, M.Krampichowska, drużyna dziewcząt
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
VI m w Powiatowych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych, V m w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Ręcznej, VI m w Powiatowych Mistrzostwach w Koszykówce, VI m w Powiatowych Mistrzostwach w Kręglarstwie Klasycznym drużyna chłopców
Nauczyciel prowadzący: Z.Bernatowicz, J.Szyba
Wyróżnienie I Powiatowym Przeglądzie Teatralnym koło teatralne "Maska", A.Płotke
Nauczyciel prowadzący: B.Ławniczak
Udział w III edycji Konkursu "333 PYTANIA O UNII EUROPEJSKIEJ" P.Grabowski i R.Staniszewski
Nauczyciel prowadzący: A.Król, L.Penkowska

Osiągnięcia 2001/2002

Top
Udział w debatach szkolnych na szczeblu Ogólnopolskim M.Cwalina, S.Szytniewski, K.Andruszkiewicz
Nauczyciele prowadzący: L.Oglęcka, L.Kiersznikiewicz
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej E.Szopińska, S.Szytniewski
Nauczyciel prowadzący: I.Miłosz
XII m w etapie wojewódzkim konkursu Biznes Junior 2002 M.Krampichowska, Ł.Kowalczuk, A.Wrycza, P.Budzisz, A.Obst
Nauczyciel prowadzący: V.Czechowska
IV m w Międzyszkolnym turnieju wiedzy o krajach niemieckojęzycznych K.Andruszkiewicz, A.Kreft, M.Radecka
Nauczyciel prowadzący: L.Penkowska
III m indywidualnie, II zespołowo w I Mistrzostwach Wiedzy Komputerowej Powiatu Wejherowskiego P.Guć, A.Zarwalski
Nauczyciel prowadzący: G.Schwartz
I m w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w Kręglarstwie Klasycznym I.Miotk, M.Krampichowska, A.Życzko, J.Wasiniewska, K.Iglik, D.Czarnecka
III m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej K.Siniecki, M.Kwella, K.Ryński, M.Szewczyk, M.Oganowski, K.Pałasz, K.Szewczak, S.Śliwiński, M.Sylwester, M.Zalewski, Ł.Łukaszewicz, R.Okoń, M.Rybczonek, M.Szczepankowski
Nauczyciel prowadzący: Z.Bernatowicz
IV m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej P.Miłkowiec, J.Czoska, D.Czrnecka, S.Uzdrowska, K.Jaroń, M.Foltyńska, M.Widelak, M.Ledemann, A.Gencza, K.Lehmann, K.Dettlaff
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
II m w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej P.Kajmowicz, P.Grodzki, K.Ryński, M.Molenda, W.Piątkowski, M.Kuńko, M.Kwella, B.Dawidowicz, D.Mikluszka, M.Szewczyk
Nauczyciel prowadzący: Z.Bernatowicz
I m w skoku wzwyż, I m w biegu na 30 m, III m w skoku w dal, II m w pchnięciu kulą, IV m w skoku wzwyż, IV m w pchnięciu kulą w Halowych Zawodach Lekkoatletycznych K.Lichocka, J.Dawidowska, P.Miłkowiec, M.Malek, D.Czarnecka
Nauczyciel prowadzący: M.Musiał
I m w biegu na 100 m, Im w skoku wzwyż, II m w biegu na 400m, II m w pchnięciu kulą, III m w biegu na 800 m, III m w skoku wzwyż, IV m w pchnięciu kulą, II m w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego LA Szkół Ponadgimnazjalnych J.Dawidowska, K.Lichocka, A.Weichbrodt, P.Miłkowiec, M.Sikorska, M.Pawłocka, D.Czarnecka, sztafeta dziewcząt 4x100
Nauczyciel prowadzący: A.Treder
I m, III m, III m, VI m w Wojewódzkim Finale LA Szkół Ponadpodstawowych sztafeta dziewcząt 4x100 m, K.Lichocka, J.Dawidowska, A.Weichbrodt;
II m w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce S.Uzdrowska, M.Malek, D.Czarnecka, M.Lademann, K.Pokrywka, M.Widelak, K.Dettlaff, M.Mrowicka
Nauczyciel prowadzący: G.Sowa

Osiągnięcia 2000/2001

Top
III m w Ogólnopolskim Konkursie Debat Szkolnych o "Złoty Laur Jesieni" P.Lewiński, J.Jednoralski, J.Zemlik
Nauczyciele prowadzący: L.Oglęcka, L.Kiersznikiewicz
Udział w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Debat Szkolnych K.Wiśniewski, P.Lewiński, J.Jednoralski, J.Zemlik
Nauczyciel prowadzący: L.Oglęcka, L.Kiersznikiewicz
Udział w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej, III m regionalnych eliminacjach XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i Im w Turnieju Wiedzy Ekologicznej w Orlu A.Mech
I m w Turnieju Wiedzy Ekologicznej w Orlu, udział w XXI Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej i V m w regionalnych eliminacjach XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej M.Kolka
Udział w XXI Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Ekologicznej S.Konkel, J.Zemlik;

Osiągnięcia 1999/2000

Top
Udział w Debatach Szkolnych Makroregionu Pomorskiego J.Jednoralski, J.Zemlik, P.Lewiński
Nauczyciele prowadzący: L.Oglęcka, L.Kiersznikiewicz
Udział w rejonowym etapie Olimpiady Geograficznej T.Rybak, K.Wiśniewski
Nauczyciel prowadzący: I.Miłosz
Udział w rejonowych eliminacjach XV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej S.Konkel, J.Zemlik
Nauczyciel prowadzący: W.Racławska
Udział w XX Turnieju Wiedzy Ekologicznej S.Konkel
Nauczyciel prowadzący: W.Racławska
I m w konkursie "Wejherowo Mini-Festiwal of Poetry in English" J.Jednoralski
Nauczyciel prowadzący: J.Władkowska
II m w konkursie "Wejherowo Mini-Festiwal of Poetry English" M.Cwalina, Ł.Perkowska, J.Mikołajczyk
Nauczyciel prowadzący: J.Władkowska
III m w Mistrzostwach Ratownictwa Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Wejherowskiego A.Żyła, P.Wilczewska, S.Konkel, M.Gruszecki, M.Foltyńska, A.Zarwalski
Nauczyciel prowadzący: K.Olejnik
V m w IV Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni Ł.Korzybski, K.Wiśniewski (zespół)
Nauczyciel prowadzący: S.Grabski
III m w IV Zawodach Komputerowych Młodzieży Szkolnej o Mistrzostwo Gdyni Ł.Korzybski
Nauczyciel prowadzący: S.Grabski

Osiągnięcia 1998/1999

Top
Finalista olimpiady ekologicznej S.Konkel
Nauczyciel prowadzący: A.Młodzikowska - Zachar
Finaliści debat szkolnych makroregionu pomorskiego S.Pawłowska, K.Wiśniewski, P.Lewiński, B.Merecki
Nauczyciele prowadzący: L.Oglęcka, L.Kiersznikiewicz
Mistrzostwa Ratownictwa PCK - IV m w województwie M.Gruszecki, A.Żyła, P.Wilczewska, B.Opajdowski, S.Konkel
Nauczyciel prowadzący: K.Olejnik
Udział w konkursie przemawiania publicznego w języku angielskim "Public Speaking Competition for Schools" M.Szewczak, P.Miłkowiec, N.Gałas
Nauczyciel prowadzący: J.Władkowska

Osiągnięcia 1997/1998

Top
Finaliści makroregionu pomorskiego i Ogólnopolskiego Konkursu Debat Szkolnych w Ustroniu S.Pawłowska, K.Wiśniewski, P.Lewiński, B.Merecki
Nauczyciel prowadzący: L.Oglęcka
I m w Przeglądzie Przedsięwzięć Uczniowskich Makroregionu Pomorskiego Uczniowie klas IA i IB
Nauczyciele prowadzący: L.Oglęcka, V.Czechowska

Top
 


29.05.2017
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
481.990