Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
   Nasze sukcesy i osiągnięcia w roku szkolnym 2016/17 Zakładka Osiągnięcia
Przejdź do galerii  osiągnięcia
Przejdź do galerii  osiągnięcia2

 

LP

 

Konkurs

 

Uczniowie

 

Lokata

 

Opiekunowie

1.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 Karina Michalska kl. II a

stypendium

wych.  Leszek Kiersznikiewicz

2.

I Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wejherowskiego

Natalia Dawidowska kl. III b

Natalia Szymańska kol. II a

Weronika Orłowska kl. II a

Klaudia Pietrzak kl. I a

Katarzynę Lawryn kl. I a

 

I miejsce

etap powiatowy

Aleksandra Andrachiewicz

3.

Szkolny konkurs fotograficzny Globalnego Klubu Przyrodniczego pod patronatem Davida Attenborough„Wakacje

z przyrodą” 

Marta Szreder kl. I a

Daria Malczewska kl. I b

Laura Szymankiewicz kl. I a

Katarzyna Lawryn kl. I a

Paulina Piątkowska kl. I Ia

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Halina Klajnszmit

Katarzyna Strumnik-Drabińska

 

 

4.

Olimpiada Języka Niemieckiego

Aleksander Baldauf kl. I b

etap szkolny

Marta Kontna

5.

 Konkurs 150 Niemieckich Idiomów organizowany przez Centrum Herdera w Gdańsku

 

Aleksander Baldauf kl. I b

Natalia Bierć kl III a

Julia Przyborowska kl. II a

 

etap rejonowy

Marta Kontna

6.

XXXIII Międzyszkolny Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

 

 

Anna Janowska kl. II a

 

Mateusz Włodarski

7.

Festiwal Afera Kryminalna   -  Opowieści kryminalne” miejski konkurs na Stacji „Kultura”

Anna Janowska kl. II a

Anna Gwiazda kl. II a

I miejsce

Mateusz Włodarski

Leszek Kiersznikiewicz

8.

III ogólnopolskiego konkursu W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück

Anna Gwiazda kl. II a

Natalia Szymańska kl. II a

eliminacje

Mateusz Włodarski

9.

XX Międzyszkolny XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzno-Językowy „Posługuję się poprawną polszczyzną”

Weronika Orłowska kl. II a

Julia Przyborowska kl. II a

Natalia Szymańska kl. II a

I miejsce finał etapu powiatowego

Mateusz Włodarski

10.

XVII edycja Miejskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Zespół II LO

Weronika Małgorzewicz kl. I b

Natalia Skrzypek kl. I b

Izabela Grzenia kl. I b

II miejsce

III miejsce

Karina Hoła

11.

III Wojewódzki Konkurs "Wiedzy o Regionie"

 

Nikodem Chwalisz

Paulina Piątkowska kl. II a

udział  

Halina Klajnszmit

 

12.

Powiatowy Konkurs Poetycki 

„Wiosna, ach to Ty”

Martyna Kuchnowska

II miejsce

Dorota Dubiel - Stojek

13.

Ogólnopolski Konkurs Literacki o ,,Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”

Martyna Kuchnowska

Laureatka

III miejsce

Dorota Dubiel - Stojek

14.

Ogólnopolski konkurs literacki organizowany przez UMCS w Lublinie

 „Opowiedzieć świat”, edycja 2017. 

 

 

Martyna Kuchnowska

wyróżnienie

Dorota Dubiel - Stojek

15.

X Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie „Ja, strażnik…”

87 uczniów

32 uczniów

 

 

I etap

II etap

Anna Młodzikowska – Zachar

Karina Hoła

16.

VIII Wojewódzki Konkurs  Interdyscyplinarny „Różewicz

w oczach młodych Pomorzan”

Paulina Sosińska kl. III b

Oskar Miśniakiewicz kl. III b

I miejsce

udział

Dorota Dubiel - Stojek

17.

Powiatowy konkurs  plastyczny

o tematyce związanej

z profilaktyką HIV/AIDS  

Uczniowie LO

udział

A. Szyba, 

A. Andrachiewicz

18.

Szkolny konkurs literacki „Czy możemy przeciwdziałać globalnemu marnotrawieniu żywności?”  w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej

Paulina Sosińska kl. III b

Natalia Bierć kl. III a Weronika Choińska kl. I a

Klaudia Labuhn

Maja Kowalska uczennice kl. I a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienia

 

Dorota Dubiel - Stojek

19.

Debata „Internet czy książka?”

klasa I a

I miejsce

Beata Ross - Stopczyńska

20.

Debata w języku angielskim Working abroad a curse or a blessing?” 

zespół uczniów z kl. III a i III b

I miejsce

Justyna Szymańska

21.

Debata „Czy wychowanie może usprawiedliwiać ludzkie czyny?”

klasa II a

I miejsce

Mateusz Włodarski

22.

Konkurs filmowy organizowany przez Urząd Pracy w Wejherowie „Dzień z życia Firmy”

Paulina Popko kl. I a

udział

Beata Rossa-Stopczyńska

23.

Lider Lokalnej Ekologii

Róża Ekologii

ZSO

I miejsce

Katarzyna Strumnik - Drabińska

24.

Dzień Przedsiębiorczości 2016

 

uczniowie LO

udział w projekcie

 

25.

Projekt PIP „Kultura bezpieczeństwa”

Uczniowie LO

udział w projekcie

Anna Szyba

Karina Hoła

         
[#1559]  am, 26-06-2017 11:22 
   Sukcesy Martyny Kuchnowskiej - zakładka Osiągnięcia

Sukcesy

Martyny Kuchnowskiej  

 

Martyna Kuchnowska jest uczennicą I klasy, a już ma na swoim koncie wspaniałe osiągnięcia. Jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o ,,Złote Pióro Prezydenta Jaworzna”, o czym szczegółowo poinformujemy w czerwcu, po odebraniu przez uczennicę nagrody oraz laureatką Powiatowego Konkursu Poetyckiego  ,,Wiosna, ach to Ty!”, w którym zajęła II miejsce.

Gratulujemy talentu, osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                                      

                                                                                                    Dorota Dubiel-Stojek

 

Ogólnopolski konkurs literacki organizowany przez UMCS w Lublinie

12 maja 2017 roku odbyło się posiedzenie jury oceniającego prace zgłoszone na konkurs „Opowiedzieć świat”, edycja 2017. Jury  postanowiło wyróżnić publikacją  opowiadanie:

 „Karciany los” Martyny Kuchnowskiej   – opiekun p. D. Dubiel - Stojek

[#1498]  am, 17-05-2017 12:01 
   NASZE SUKCESY - I okres 2016/17 - zakładka OSIĄGNIĘCIA

1.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Karina Michalska kl. IIa

stypendium

L. Kiersznikiewicz

2.

X Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie „Ja, strażnik”

87 uczniów

32 uczniów

 

 

I etap

II etap

A. Młodzikowska – Zachar

K. Hoła

3.

VIII Wojewódzki Konkurs  Interdyscyplinarny „Różewicz w oczach młodych Pomorzan”

Paulina Sosińska kl. IIIb

Oskar Miśniakiewicz kl. IIIb

I miejsce

udział

D. Dubiel-Stojek

4.

Opowieści kryminalne” miejski konkurs na Stacji „Kultura”

Anna Gwiazda, Anna Janowska kl. IIa

I miejsce

L. Kiersznikiewicz. M. Włodarski

5.

Powiatowy konkurs  plastyczny o tematyce związanej z profilaktyką HIV/AIDS  

Uczniowie LO

 

A. Szyba, 

A. Andrachiewicz

6.

Szkolny konkurs literacki „Czy możemy przeciwdziałać globalnemu marnotrawieniu żywności?”  w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej

Paulina Sosińska kl. IIIb

Natalia Bierć kl. IIIa Weronika Choińska kl. Ia

Klaudia Labuhn

Maja Kowalska uczennice kl. I a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

wyróżnienia

 

D. Dubiel-Stojek

7.

I Powiatowe Forum Samorządów Uczniowskich 

Natalia Dawidowska kl. IIIb, Natalia Szymańska kl. IIa, Weronika Orłowska kl. IIa, Klaudia Pietrzak kl. Ia,  Katarzyna Lawryn kl. Ia

I miejsce

 

A. Andrachiewicz

8.

Szkolny konkurs fotograficzny Globalnego Klubu Przyrodniczego pod patronatem Davida Attenborough„Wakacje z przyrodą” 

Marta Szreder kl. Ia

Daria Malczewska kl. Ib

Laura Szymankiewicz kl. Ia

Katarzyna Lawryn kl. Ia Paulina Piątkowska kl. IIa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

wyróżnienia

K. Strumnik-Drabińska,

H Klajnszmit 

9.

Olimpiada Języka Niemieckiego

Aleksander Baldauf kl. Ib

etap szkolny

Marta Kontna

10.

Konkurs 150 Niemieckich Idiomów organizowany przez Centrum Herdera w Gdańsku

 

Aleksander Baldauf kl. Ib

Natalia Bierć kl IIIa

Julia Przyborowska kl. IIa

etap rejonowy

Marta Kontna

11.

XXXIII Międzyszkolny Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

Anna Janowska kl. IIa

 

Mateusz Włodarski

12.

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie.

Paulina Piątkowska kl. IIa

ucz. zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

Halina Klajnszmit

13.

Debata „Internet czy książka?”

I a

I miejsce

Beata Ross - Stopczyńska

14.

Konkurs filmowy organizowany przez Urząd Pracy w Wejherowie ph „Dzień z życia Firmy”

Paulina Popko kl. Ia

udział

Beata Rossa-Stopczyńska

Przejdź do galerii  sukcesy
[#1367]  am, 14-01-2017 15:20 
   I miejsce dla Pauliny Sosińskiej - zakładka OSIĄGNIĘCIA

I miejsce dla Pauliny Sosińskiej

w interdyscyplinarnym konkursie wojewódzkim

,,Różewicz w oczach młodych Pomorzan”

Już trzeci raz uczennica klasy III b Paulina Sosińska została laureatką konkursu, w którym wykazała się wspaniałym talentem jako interpretatorka wierszy wielkich polskich poetów – Wisławy Szymborskiej  i Tadeusza Różewicza. Jej niezwykła wrażliwość, bogata wyobraźnia a przede wszystkim wybitny talent zostały docenione i nagrodzone. Życzymy Paulinie dalszych sukcesów a przede wszystkim rozwijania pasji na wymarzonej uczelni.

Jesteśmy z Ciebie dumni Paulinko. Dziękujemy za wszystkie Twoje piękne prace, które dane nam było oglądać. Wszystkiego najlepszego.

 

                                                                                                                     Dorota Dubiel-Stojek

[#1363]  am, 12-01-2017 08:11 


29.05.2017
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
482.216