Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
   KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA w roku szkolnym 2017/2018

KONKURSY  I  OSIĄGNIĘCIA

 

w roku szkolnym 2017/2018

Przejdź do galerii  dyplomy

 

LP

 

Konkurs

 

Uczniowie

 

Lokata

 

Opiekunowie

 

 

 

 

 

1.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  Anna Janowska kl. III a

stypendium

wych.  Leszek Kiersznikiewicz

2.

II Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wejherowskiego

 

Natalia Szymańska kl. III a

Weronika Orłowska kl. III a

 Marta Krol

 

 

 udział

Aleksandra Andrachiewicz

3.

Olimpiada Języka Niemieckiego

Aleksander Baldauf kl. II b

etap szkolny

Marta Kontna

Dorota Zaklikowska - Karczyńska

4.

Mein deutscher Lieblinssatz

Aleksander Baldauf kl. II b

Julia Przyborowska kl. III a

 

Marta Kontna

Dorota Zaklikowska - Karczyńska

5.

Das ist mein Koncept

Weronika Małgorzewicz kl. II b

Alicja Semmerling kl. II a

Katarzyna Kowalska kl. II a

 

Marta Kontna

Dorota Zaklikowska - Karczyńska

6.

Pokaż nam język

Aleksander Baldauf

Bartosz Hundrieser

Natalia Skrzypek

Martyna Grochowska

 

 

Justyna Szymańska

7.

Pokaż nam język

Klaudia Kujawska

Klaudia Wicon

Żaklin Olszewska

Honorata Popielec

 

Marta Kontna

Dorota Zaklikowska - Karczyńska

8.

Erlebnisreise mit Deutsch

Cezary Maj

Bartosz Hundrieser

Julia Rosinke

 

 

 

9.

Współczesny patriotyzm

Anna Janowska kl. III a

 

Leszek Kiersznikiewicz

10.

IV Wojewódzki Konklurs „Wiedza o Regionie”

Natalia Skrzypek kl. II b

Finalistka konkursu wojewódzkiego

Halina Klajnszmit

11.

„Kangur 2018”

Uczniowie kl. II a i kl. II b

Udział w etapie szkolnym

Teresa Kurc

12.

Turnieju Wiedzy o Straży Pożarnej

Weronika Małgorzewicz kl. II b

 III miejsce – etap miejski

Karina Hoła

13.

Turniej Wiedzy o Pożarnictwie

Marta Król

Weronika Małgorzewicz kl. II b

Natalia Skrzypek kl. II b

 

II miejsce – etap miejski

 

Karina Hoła

14.

Konkurs Wiedzy o Regionie

 

Natalia Skrzypek kl. II b

etap wojewódzki - finalistka

Halina Klajnszmit

 

15.

Licealiada w piłce koszykowej chłopców

kl. I, II, III

XII miejsce w powiecie

Mirosław Szczepański

16.

XI Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie „Stop smogowi!"

80 uczniów

25 uczniów

 

 

I etap

II etap

Anna Młodzikowska – Zachar

Karina Hoła

17.

Projekt edukacyjny "Na fali globali"

Przyroda II a, II b

 

Katarzyna Strumnik - Drabińska

18.

Halowa piłka nożna

Uczniowie LO

 

Paweł Maciejewski

Mirosław Szczepański

19.

X Wojewódzki Konkurs  Interdyscyplinarny „Różewicz

w oczach młodych Pomorzan” kategoria recytacja

  

Honorata Popielec kl. II b

udział

 

Mateusz Włodarski

20.

V Ekologiczny Sejmik Młodzieżowy w Bolszewie

Klaudia Peplińska

udział 

Małgorzata Słowińska

21.

Lider Lokalnej Ekologii

 

ZSO

 

Katarzyna Strumnik – Drabińska

Małgorzata Słowińska

22.

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

kl. II a: Klaudia Peplińska

Klaudia Pietrzyk, Żaklin Olszewska

udział  - etap szkolny

Małgorzata Słowińska

23.

Halowa Piłka Nożna

kl. I, II, III

 

Paweł Maciejewski

Mirosław Szczepański

24.

Powiatowa Piłka Ręczna Dziewcząt

kl. I, II

 

Mirosław Szczepański

25.

„Dzień z życia firmy” – konkurs filmowy, Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości

kl. II b

wyróżnienie

Beata Rossa - Stopczyńska

26.

Konkurs Ortograficzny

L. Bartc, A. Semmerling, Moza

etap szkolny

Dorota Dubiel – Stojek

Irena Głąbska

27.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Polska Nasza Niepodległa”

Natalia Skrzypek kl. II b

Weronika Małgorzewicz kl. II b

Cezary Maj kl. II b

udział

Teresa Brunath

Beata Rossa - Stopczyńska

 

[#1862]  am, 22.06.2018 10:43 


15.04.2018
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
857.217