Zespół Szkół Ogólnokształcących
II Liceum Ogólnokształcące w Rumi
im. Józefa Konrada Korzeniowskiego

 
 
  Nauczyciel Dzień Godzina sala  
  A.Andrachiewicz 3 wtorek 16.00- 17.00 30/127  
  A. Andruszkiewicz 3 czwartek 16.00- 17.00 6  
  A. Bajurska 4 wtorek 16.25- 17.25 103  
  K.Bąkowska 3 czwartek 16.20- 17.20 7  
  Z.Bernatowicz 1 wtorek 16.00- 17.00 pok. naucz.  
  I.Bielińska 1 wtorek 16.00- 17.00 8  
  G. Błasiak        
  A.Brodacka środa 16.00- 17.00 s. gimn.  
  T.Brunath 1 środa 16.20- 17.20 145  
  A.Brzezińska 4 czwartek 17.00- 18.00 3  
  H.Buchna 2 czwartek 16.45- 17.45 8  
  V.Cembrowska 1 poniedziałek 17.30- 18.30 44  
  J.Cholawo 3 czwartek 16.20- 17.20 pok. naucz.  
  M.Cierocki 1 poniedziałek 16.00- 17.00 31  
  Z. Ciesielski        
  R.Cieślińska 3 czwartek 16.00- 17.00 205  
  J.Cylke zgodnie z planem dyżurów psychologa  
  V. Czechowska        
  A.Dąbrowska zgodnie z planem dyżurów pedagoga  
  G.Dąbrowska 1 czwartek 16.00- 17.00 145  
  I Dopka 1 wtorek 16.00- 17.00 6  
  D.Dubiel-Stojek 1 czwartek 16.00- 17.00 124  
  M.Farion 4 środa 16.00- 17.00 217  
  J.Fonfara-Gręziak 3 poniedziałek 16.00- 17.00 3  
  I.Głąbska 1 czwartek 16.00 - 17.00 125  
  K. Golla        
  P.Graś 2 czwartek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  E.Gronau 3 czwartek 17.00- 18.00 106  
  E.Grzemska I czwartek 16.00 - 17.00 102  
  M. Gudalewska 3 czwartek 16.00 - 17.00 30  
  N. Habyk        
  D.Hadam        
  K.Hoła zgodnie z planem dyżurów pedagoga  
  E.Idziak 3 poniedziałek 16.30 - 17.30 207  
  J.Jahns 1 środa 17.30 - 18.30 114  
  E. Jankowska - Giermek        
  G.Jerzyk 3 środa 16.00 - 17.00 147  
  S. Jerzyk 3 środa 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  S.Joryn 1 wtorek 16.00 - 17.00 205  
  T. Kania 1 czwartek 17.00- 18.00 147  
  L.Kiersznikiewicz 1 poniedziałek 16.00- 17.00 123  
  J.Kijowska 1 wtorek 17.30- 18.30 pok. naucz.  
  H.Klajnszmit 3 wtorek 16.00 - 17.00 30  
  M.Kontna 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 225  
  B.Kordaczuk 1 wtorek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  B.Kornath-Nowak 2 czwartek 16.00 - 17.00 29  
  G.Kossakowska 2 czwartek 16.00 - 17.00 2  
  K.Kowalczyk 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  E.Kozakiewicz 2 poniedziałek 17.00 - 18.00 11  
  G.Krawiec        
  K.Krepel 1 środa 16.30 - 17.30 pok. naucz.  
  J.Kulewitz 1 piątek 16.30 - 17.30 świetlica  
  T.Kurc 1 wtorek 16.00 - 17.00    
  A.Kurowska-Jurczak 3 czwartek 16.00 - 17.00 103  
  A.Kwolek 1 poniedziałek 16.15 - 17.15 32  
  K.Lademann 2 czwartek 16.30 - 17.30 11  
  J.Lelito środa 16.00 - 17.00    
  E.Łągwa 1 poniedziałek 16.00 - 17.00    
  A.Ługiewicz        
  I.Maćkowiak        
  B.Matusiak 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  I.Miłosz 1 czwartek 16.00 - 17.00 3  
  A.Młodzikowska 1 poniedziałek 16.00- 17.00 biblioteka  
  A.Mroczkowska 1 wtorek 16.00- 17.00 128  
  I.Nowoczyn        
  P.Osak 1 poniedziałek 16.00 - 17.00 3  
  A.Ossowicka        
  B. Pawłowska 4 wtorek 16.40 - 17.40 44  
  W.Peck-Stypułkowska 3 czwartek 16.00 - 17.00 107  
  E.Plewińska        
  J.Próchniak 3 czwartek 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  J.Rafalska 3 czwartek 16.00 - 17.00 104  
  P.Rodak 1 środa 16.00- 17.00 3  
  A.Rogowska 1 środa 16.00 - 17.00    
  B. Rossa-Stopczyńska 1 poniedziałek 16.30 - 17.30 221  
  M.Rumian        
  R.Sawicki        
  J.Skałbania  1 środa 18.00 - 19.00 138  
  M.Słowińska 1 czwartek 16.30 - 17.30 pok. naucz.  
  G.Sowa        
  R.Stolarczyk 1 czwartek 16.00 - 17.00 31  
  K.Strumnik-Drabińska 1 środa 16.00 - 17.00 127  
  M.Suchocka        
  M.Suchomska 1 wtorek 16.00 - 17.00 242  
  A. Szarmach        
  M.Szczepański 1 środa 16.00- 17.00 o. sportowy  
  M.Szumachowska 1 czwartek 16.00- 17.00 pok. naucz.  
  J. Szyba 1 środa 16.00- 17.00 101  
  J.Szymańska 2 wtorek 16.00 - 17.00    
  K.Światek-Trościanko        
  M.Świątek        
  I. Świtońska 4 czwartek 16.30 - 17.30 101  
  M. Taube        
  G. Theis 4 wtorek 16.25 - 17.25 107  
  A.Treder 1 środa 16.00 - 17.00 pok. naucz.  
  W.Udalska 1 poniedziałek 16.30 - 17.30 234  
  A.Walczuk 1 wtorek 16.30 - 17.30 104  
  J.Władkowska 1 środa 17.00 - 18.00    
  M.Włodarski 1 wtorek 16.00 - 17.00 125  
  E.Wodniczak 4 środa 16.00 - 17.00    
  K.Wrotniak 3 czwartek 16.00- 17.00 105  
  J.Zalewska-Harmacinska 2 piątek 16.00- 17.00 52  
  A.Zarzycka 1 poniedziałek 16.00- 17.00 121  
  A.Ziniewicz 1 wtorek 16.00 - 17.00 o. sportowy  
  N.Żbikowska 1 wtorek 16.00 - 17.00 o. sportowy  


29.05.2017
© Copyright by ZSO --- 2013 --- All rights reserved
Strony ZSO Rumia używają ciasteczek (cookies). Korzystając ze stron wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.
518.007